Документ від 09.11.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.11.2021 м. Костопіль
 
Про виплату допомоги на поховання

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 99 від 31.01.2007р. «Про
затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю
волевиявлення померлого, або особі, яка зобов’язалась, поховати померлого», та рішення Костопільської міської ради №70 від 12.02.2021р. «Про програму соціального захисту окремих категорій населення Костопільської міської ради територіальної громади на 2021 рік ».
виконком міської ради -

 

В И Р І Ш И В:

1. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. (три тисячі грн.) Тимофіїнку Роману Сергійовичу, який проживає в с.Камяна Гора, вул..Садова, *, на поховання мами Колб Лілії Василівни.

2. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. ( три тисячі грн.). Шевцову Юрію Петровичу , який проживає в с. Космачів, вул.. Михальського *, на поховання швагра Ковальчука Василя Андрійовича.

3. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. ( три тисячі грн.). Власюк Катерині Василівні, яка проживає в м.Костопіль, вул. 1 Травня, *на поховання батька Савчука Василя Миколайовича.

4. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. ( три тисячі грн.). Алексійчук Ірині Леонідівні, яка проживає в м.Костопіль, вул., Островського * на поховання брата Прокопчука Олега Леонідовича..

 

 

5. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн.( три тисячі грн.). Багнію Роману Миколайовичу, який проживає в с.Рокитне
вул..Незалежності, *на поховання батька Багнія Миколу Миколайовича.

6. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. ( три тисячі грн.).Яковчуку Валерію Олександровичу , який проживає в м.Костопіль,вул. Степанська, *на поховання дружини Яковчук Надії Петрівни.

7. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн ( три тисячі грн.), Нестерку Валентину Васильовичу, який проживає в м.Костопіль, вул., Тиха, * на поховання сина Нестерка Владислава Валентиновича.

8. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн ( три тисячі грн..), Васенчук Маргариті Ігорівні, яка проживає в м.Костопіль, вул,Коперніка, * на поховання чоловіка Васенчука Сергія Валерійовича.

9. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн ( три тисячі грн. ), Ільчук Лілії Вікторівні, яка проживає в м.Костопіль, вул.Проектова,* на поховання чоловіка Ільчука Валерія Володимировича.

10. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн ( три тисячі грн.), Ільченку Василю Олександровичу, який проживає в м. Костопіль, вул. Тиха, *, на поховання дядька Волковича Ігора Олександровича.

 

 

 

Міський голова Євгеній ДЕНИСЮК