Документ від 09.11.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.11.2021 м. Костопіль
 
Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», на виконання пункту 42 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» та враховуючи висновок служби у справах дітей міської ради про доцільність встановлення піклування над Зінчук Мар’яною Олександрівною та відповідність його інтересам дитини від 29.10.2021 № 02-03/315/21, із метою захисту прав та законних інтересів дитини, позбавленої батьківського піклування, виконком міської ради –

В И Р І Ш И В:

1. Встановити піклування над неповнолітньою Зінчук Мар’яною Олександрівною, ***року народження.

2. Призначити піклувальником над неповнолітньою Зінчук Мар’яною Олександрівною громадянку Войцехович Софію Наумівну, яка проживає у селі Золотолин Костопільської територіальної громади Рівненської області по вулиці Гомелюка, *.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Міський голова Євгеній ДЕНИСЮК