Документ № 329 від 22.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

22.09.2021 м. Костопіль №329
 
Про вчинення правочину щодо нерухомого майна

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 177 Сімейного кодексу України, статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», відповідно до попереднього висновку служби у справах дітей Костопільської міської ради Рівненської області від 03.09.2021 № 01-21/227/21, розглянувши заяви громадян Жигадла Олега Миколайовича та Вереш Юлії Каролівни, подані ними документи, з метою захисту житлових прав дитини, виконком міської ради -

В И Р І Ш И В:

1. Дати згоду батькам Жигадлу Олегу Миколайовичу та Вереш Юлії Каролівні на придбання квартири № *, що знаходиться у житловому будинку № 17 по вулиці Церковній у місті Костополі Рівненської області, на ім’я малолітнього сина***, ***року народження, який зареєстрований по вулиці Лятуринської, *, кв.* у місті Костополі Рівненської області.

2. Право підпису при укладанні договору купівлі-продажу
від імені малолітнього ***надати його батьку Жигадлу Олегу Миколайовичу.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Міський голова Євгеній ДЕНИСЮК