Документ № 328 від 22.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

22.09.2021 м. Костопіль №328
 
Про вчинення правочину щодо нерухомого майна

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 177 Сімейного кодексу України, статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», відповідно до попереднього висновку служби у справах дітей Костопільської міської ради від 02 вересня 2021 року № 01-21/226/21, розглянувши заяви громадян Кір’яха Тараса Володимировича та Кір’ях Тетяни Ярославівни, подані ними документи, з метою захисту житлових прав дітей, виконком міської ради -

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл Кір’яху Тарасу Володимировичу прийняти в дар житловий будинок № * по вулиці Карбишева у місті Костополі Рівненської області від його батька Кір’яха Володимира Никоновича, який є його власністю, із збереженням права користування житловим приміщенням за малолітніми ****, ****року народження, ****, ***року народження. Права дітей при цьому не порушені, діти і надалі будуть зареєстровані та проживатимуть за вказаною адресою.

2. Попередити Кір’яха Тараса Володимировича та Кір’ях Тетяну Ярославівну про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дітей.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Міський голова Євгеній ДЕНИСЮК