Документ № 317 від 22.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

22.09.2021 м. Костопіль №317
 
Про затвердження висновку органу опіки та піклування про можливість призначення Ягнич Лариси Андріївни опікуном *****

Відповідно до п. 4 делегованих повноважень статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 55, 56, 63 Цивільного Кодексу України, Правил опіки і піклування, затверджених Наказом Державного комітету України у справах молоді, Міністерства освіти України, Міністерства здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 року № 34/166/131 /88, з метою забезпечення особистих немайнових і майнових прав та інтересів повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки,

виконком міської ради ,-

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити висновок органу опіки і піклування про можливість призначення Ягнич Лариси Андріївни, 11.07.1954 р.н., опікуном ****, ****р.н., що додається.
2. Органу опіки та піклування виконавчого комітету Костопільської міської ради звернутись з поданням до Костопільського районного суду Рівненської області про призначення Ягнич Лариси Андріївни, ***р.н., опікуном ***, **р.н.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови міської ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

Міський голова Євгеній ДЕНИСЮК

 Вкладення: