Документ від 12.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

12.04.2021 м. Костопіль
 
Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури та землеустрою виконавчого комітету Костопільської міської ради

Керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтями 25, 26, 31, частиною четвертою статті 54, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», Земельним кодексом України, Податковим кодексом України, за погодженням з постійною комісією з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля міської ради і з метою забезпечення реалізації повноважень виконавчих органів міської ради в сфері регулювання містобудування, архітектури та земельних відносин,
міська рада -

В И Р І Ш И Л А:

1. Утворити виконавчий орган - відділ містобудування, архітектури та землеустрою виконавчого комітету Костопільської міської ради (із статусом юридичної особи публічного права).
2. Затвердити Положення про відділ містобудування, архітектури та землеустрою виконавчого комітету Костопільської міської ради, згідно з додатком.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови міської ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійну комісію з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля Костопільської міської ради.

 

Міський голова ЄВГЕНІЙ ДЕНИСЮК

 

Проєкт рішення підготував головний спеціаліст-землевпорядник Снітко К. А.
Проєкт рішення оприлюднено на офіційному вебсайті Костопільської міської ради (http://kostopil-rada.gov.ua)Вкладення: