Документ від 12.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

12.04.2021 м. Костопіль
 
Про звернення депутатів Костопільської міської ради восьмого скликання до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України та Секретаря ради національної безпеки і оборони України

Відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Костопільської міської ради VIII скликання, за погодженням з постійною комісією з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, сприяння депутатської діяльності, етики та регламенту, інформаційної політики, соціального захисту, материнства та дитинства міської ради,
міська рада –


В И Р І Ш И Л А:

1. Підтримати звернення депутатів Костопільської міської ради восьмого скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Секретаря ради національної безпеки і оборони України щодо заборони діяльності антиукраїнських політичних партій - «Опозиційна платформа - за життя» та «Партія Шарія», згідно з додатком.
2. Управлінню «Секретаріат» Костопільської міської ради забезпечити направлення цього звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Секретаря ради національної безпеки і оборони України.
3. Управлінню «Секретаріат» Костопільської міської ради опублікувати це рішення на вебсайті Костопільської міської ради в рубриці «Оголошення» та в одному з засобів масової інформації, що діє на території Костопільської міської територіальної громади.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Костопільської міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, сприяння депутатської діяльності, етики та регламенту, інформаційної політики, соціального захисту, материнства та дитинства.

 

Міський голова ЄВГЕНІЙ ДЕНИСЮК

Проєкт рішення підготовлено депутатською фракцією «ВО» Свобода» в Костопільській міській раді
Голова фракції Дмитро ГАВРИЛЮК
Проєкт рішення оприлюднено на офіційному вебсайті Костопільської міської ради (http://kostopil-rada.gov.ua)

Додаток

до рішення Костопільської міської ради

від ___ ___________ 2021 року № ___

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Костопільської міської ради восьмого скликання

до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Секретаря ради національної безпеки і оборони України щодо заборони діяльності антиукраїнських політичних партій - «Опозиційна платформа - за життя» та «Партія Шарія»

На тридцятому році незалежності нашої держави українці все ще змушені позбуватися колоніального минулого та російського впливу у всіх сферах нашого життя. Революція Гідності призвела до заборони промосковських антиукраїнських партій – Комуністичної партії та Партії регіонів. Однак, і після Революції Україна змушена протистояти гібридній війні з російським впливом. Окрім боротьби, що ведеться за суверенітет на східних кордонах, є і внутрішній ворог, який розхитує ситуацію та підточує основи державотворення. Названі партії емігрували і з’явилися під іншими назвами.

Сьогодні є шанс успішно завершити цю боротьбу. Тож, просимо вас підготувати та ухвалити законопроєкт і відповідні регуляторні акти, які б заборонили фактичну діяльність партій «Опозиційна платформа - за життя» та «Партія Шарія» як таких, що відстоюють та активно просувають інтереси російського агресора.

За проросійськими політиками завжди йдуть російські танки. Щоб не допустити цього, нам необхідно вже сьогодні заборонити діяльність рупорів Кремля. Члени вищезазначених політичних партій своєю діяльністю відверто заграють з країною агресором Російською Федерацію, що несе велику загрозу для економічного, політичного, соціального життя Української держави, а головне українським громадянам. Маніпулюючи нормами моралі, питаннями мови та «дружби з Російською федерацією» сприяють розколу Українського суспільства.

Ці рішучі кроки необхідні для перемоги національних інтересів України в гібридній війні з московським окупантом.

Українська держава та народні депутати проукраїнських політичних сил мають продемонструвати однозначну позицію та публічно підтвердити, що вони засуджують діяльність представників російського агресора в українському політичному просторі. Це рішення має задекларувати єдину та спільну позицію всіх проукраїнських сил, які знаходяться в Костопільській міській раді та радах усіх рівнів.

Вимагаємо у влади припинити безсистемну та немотивовану діяльність, яка призводить до соціального напруження і погіршення ситуації в країні.

 

 

Секретар ради          Давид ДІДУХ