Документ від 12.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

12.04.2021 м. Костопіль
 
Про звернення депутатів Костопільської міської ради восьмого скликання до Президента України, Верховної ради України та голів фракцій політичних партій і депутатських груп

Відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Костопільської міської ради VIII скликання, за погодженням з постійною комісією з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, сприяння депутатської діяльності, етики та регламенту, інформаційної політики, соціального захисту, материнства та дитинства міської ради,
міська рада –

В И Р І Ш И Л А:

1. Підтримати звернення депутатів Костопільської міської ради восьмого скликання до Президента України, Верховної Ради України та голів фракцій політичних партій і депутатських груп щодо підтримки Проєкту Закону № 2549 від 06.12.2019 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораціонізм)», згідно з додатком.
2. Управлінню «Секретаріат» Костопільської міської ради забезпечити направлення цього звернення до Президента України, Верховної Ради України та голів фракцій політичних партій і депутатських груп Верховної Ради України.
3. Управлінню «Секретаріат» Костопільської міської ради опублікувати це рішення на вебсайті Костопільської міської ради в рубриці «Оголошення» та в одному з засобів масової інформації, що діє на території Костопільської міської територіальної громади.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Костопільської міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, сприяння депутатської діяльності, етики та регламенту, інформаційної політики, соціального захисту, материнства та дитинства.

 

Міський голова ЄВГЕНІЙ ДЕНИСЮК

Проєкт рішення підготовлено депутатською фракцією «ВО» Свобода» в Костопільській міській раді
Голова фракції Дмитро ГАВРИЛЮК
Проєкт рішення оприлюднено на офіційному вебсайті Костопільської міської ради (http://kostopil-rada.gov.ua)

Додаток
до рішення Костопільської міської ради
від ___ ___________ 2021 року № ___

 

ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Костопільської міської ради восьмого скликання
до Президента України, Верховної Ради України
та голів фракцій політичних партій і депутатських груп
щодо підтримки Проєкту Закону № 2549 від 06.12.2019
«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораціонізм)»

Сьомий рік поспіль на Сході України триває війна з Росією. Крім зовнішнього ворога, маємо внутрішнього – прихвостні Москви продовжують не визнавати Росію агресором, ведуть з ворогом переговори та публічно схвалюють дії окупанта, вступаючи з ним у колаборацію. У той час лише з 01 січня 2021 року на фронті загинув 21 військовий. А вогонь по українських позиціях не припиняється.
Просування наративу про громадянську війну на Донбасі – це казка окупанта, яку він розповідає через куплені в Україні телеканали, ЗМІ та соціальні мережі. Будь-які партнерські стосунки з російським агресором повинні бути зупинені, а державні зрадники – колаборанти – притягнуті до кримінальної відповідальності.
Ми, депутати Костопільської міської ради восьмого скликання, звертаємося до Президента України, Голови Верховної Ради України, голів політичних фракцій та депутатських груп об’єднатися і дати гідну відсіч колаборантам. Ухвалення закону про колабораціонізм стане вагомим кроком влади щодо очищення країни від її зрадників.
У Верховній Раді України вже зареєстровано проєкти законів про колабораціонізм від різних політичних сил, таких як ВО «Свобода» (№ 2549 від 06.12.2019), «Європейська Солідарність» (№ 5135 від 23.02.2021), «Слуга народу» (№ 5143 від 24.02.2021 та № 5144 від 24.02.2021).
Ще 06 грудня 2019 року Проєкт Закону № 2549 від 06.12.2019 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораціонізм)» зареєструвала народний депутат Савчук Оксана Василівна. Законопроєктом пропонується доповнити Кримінальний кодекс України статтею 1111 про колабораціонізм, встановити кримінальну відповідальність для колаборантів за публічні заклики до державної зради, невизнання Росії агресором, свідому співпрацю з окупантом, виготовлення і розповсюдження матеріалів із закликами до колабораціонізму.
Захист державних кордонів, збереження цілісності української держави та всебічний її розвиток – одні з ключових ідеологічних принципів. Просимо зареєстрований Проєкт Закону № 2549 від 06.12.2019 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораціонізм)» підтримати у Комітетах Верховної Ради України. А також, винести Проєкт Закону на розгляд у сесійну залу в найкоротший термін та ухвалити його спільним рішенням парламенту.
Також, звертаємо Вашу увагу та просимо дати доручення правоохоронним органам України, щодо відкриття кримінальних справ та притягнення до відповідальності осіб, які причетні до фінансування тероризму на території нашої держави.

 

Секретар ради Давид ДІДУХ