Документ від 12.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

12.04.2021 м. Костопіль
 
Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради № 55 від 12 лютого 2021 року «Про зміну правонаступника, перейменування закладу охорони здоров’я та затвердження його установчих документів у новій редакції»

Керуючись ст. 26, ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», рішенням Рівненської районної ради від 29.12.2020 № 95 «Про передачу в комунальну власність Костопільської міської ради Рівненського району Рівненської області Бюджетних установ та майна розташованого на її території із спільної власності територіальних громад Рівненського району», рішенням Костопільської міської ради від 26.12.2020 № 42 «Про надання згоди на прийняття майна із спільної власності територіальних громад Рівненського району в комунальну власність Костопільської міської ради», за погодженням з постійними комісіями з питань освіти, науки, духовності і культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та туризму та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, енергозбереження, зв’язку міської ради,
міська рада -

В И Р І Ш И Л А:


1. Внести до рішення Костопільської міської ради № 55 від 12 лютого 2021 року «Про зміну правонаступника, перейменування закладу охорони здоров’я та затвердження його установчих документів у новій редакції» такі зміни:
1.1. Викласти підпункт 2.1. пункту 2 рішення Костопільської міської ради № 55 від 12 лютого 2021 року «Про зміну правонаступника, перейменування закладу охорони здоров’я та затвердження його установчих документів у новій редакції» в такій редакції:
«2. Змінити найменування:
2.1. Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Костопільскої районної ради Рівненської області (код ЄДРПОУ 38407717) на Комунальне некомерційне підприємство «Костопільський центр первинної медичної допомоги» Костопільської міської ради.»
1.2. Викласти підпункт 3.1. пункту 3 рішення Костопільської міської ради № 55 від 12 лютого 2021 року «Про зміну правонаступника, перейменування закладу охорони здоров’я та затвердження його установчих документів у новій редакції» в такій редакції:
«3. Установити, що:
3.1. Комунальне некомерційне підприємство «Костопільський центр первинної медичної допомоги» Костопільської міської ради є правонаступником прав та обов’язків Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Костопільської районної ради Рівненської області.»
1.3. Викласти підпункти 4.1. та 4.2. пункту 4 рішення Костопільської міської ради № 55 від 12 лютого 2021 року «Про зміну правонаступника, перейменування закладу охорони здоров’я та затвердження його установчих документів у новій редакції» в такій редакції:
«4. Затвердити:
4.1. Статут Комунального некомерційного підприємства «Костопільський центр первинної медичної допомоги» Костопільської міської ради у новій редакції, що додається (Додаток № 1).
4.2. Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Костопільський центр первинної медичної допомоги» Костопільської міської ради у новій редакції, що додається (Додаток № 2).»
1.4. Викласти пункт 6 рішення Костопільської міської ради № 55 від 12 лютого 2021 року «Про зміну правонаступника, перейменування закладу охорони здоров’я та затвердження його установчих документів у новій редакції» в такій редакції:
«6. Уповноважити міського голову на підписання Статуту та Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Костопільський центр первинної медичної допомоги» Костопільської міської ради в новій редакції.»
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Костопільської міської ради з питань освіти, науки, духовності і культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та туризму та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, енергозбереження, зв’язку.

 

Міський голова ЄВГЕНІЙ ДЕНИСЮК

Проєкт рішення підготував секретар ради Д. Дідух
Тел. 2-22-23
Проєкт рішення оприлюднено на офіційному вебсайті Костопільської міської ради (http://kostopil-rada.gov.ua)