Документ від 12.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

12.04.2021 м. Костопіль
 
Про зміну засновника, найменування закладу охорони здоров’я та затвердження його установчих документів у новій редакції

Відповідно до статті 89 Бюджетного кодексу України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, статей 26, 60, пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», рішення Рівненської районної ради від 29.12.2020 № 95 «Про передачу в комунальну власність Костопільської міської ради Рівненського району Рівненської області Бюджетних установ та майна розташованого на її території із спільної власності територіальних громад Рівненського району», рішення Костопільської міської ради від 26.12.2020 № 42 «Про надання згоди на прийняття майна із спільної власності територіальних громад Рівненського району в комунальну власність Костопільської міської ради», за погодження з постійними комісіями з питань освіти, науки, духовності і культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та туризму та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, енергозбереження, зв’язку міської ради,
міська рада -

В И Р І Ш И Л А:

1. Змінити засновника Комунального некомерційного підприємства «Костопільська районна стоматологічна поліклініка» Костопільської районної ради Рівненської області (код ЄДРПОУ 26523333) шляхом виключення зі складу засновників Костопільської районної ради (код ЄДРПОУ 33810083) та включення до складу засновників Костопільської міської ради (код ЄДРПОУ 04057669).
2. Змінити найменування:
2.1. Комунального некомерційного підприємства «Костопільська районна стоматологічна поліклініка» Костопільської районної ради Рівненської області (код ЄДРПОУ 26523333) на Комунальне некомерційне підприємство «Костопільська стоматологічна поліклініка» Костопільської міської ради
3. Установити, що:
3.1. Комунальне некомерційне підприємство «Костопільська стоматологічна поліклініка» Костопільської міської ради є правонаступником прав та обов’язків Комунального некомерційного підприємства «Костопільська районна стоматологічна поліклініка» Костопільської районної ради Рівненської області.
4. Затвердити:
4.1. Статут Комунального некомерційного підприємства «Костопільська стоматологічна поліклініка» Костопільської міської ради, що додається (Додаток № 1).
4.2. Фінансовий план на 2021 рік Комунального некомерційного підприємства «Костопільська стоматологічна поліклініка» Костопільської міської ради, що додається (Додаток № 2).
5. Уповноважити головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Костопільська районна стоматологічна поліклініка» Костопільської районної ради Рівненської області Радивоник Наталію Михайлівну подати Статут, затверджений відповідно до пункту 4 цього рішення, на державну реєстрацію у порядку, встановленому чинним законодавством, та здійснити необхідні організаційні заходи щодо перейменування закладу.
6. Після проведення державної реєстрації змін до установчих документів комунального некомерційного підприємства «Костопільська стоматологічна поліклініка» Костопільської міської ради уповноважити міського голову внести зміни в діючий контракт від 09.11.2016 року (для приведення його у відповідність до цього рішення) з головним лікарем Радивоник Наталією Михайлівною.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Костопільської міської ради з питань освіти, науки, духовності і культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та туризму та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, енергозбереження, зв’язку.

 

Міський голова ЄВГЕНІЙ ДЕНИСЮК

Проєкт рішення підготував секретар ради Д. Дідух
тел. 2-22-23
Проєкт рішення оприлюднено на офіційному вебсайті Костопільської міської ради (http://kostopil-rada.gov.ua)

 Вкладення: