Документ від 12.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

12.04.2021 м. Костопіль
 
Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна сільських рад, які припиняються в результаті реорганізації шляхом приєднання до Костопільської міської ради

Відповідно до статті 26, пункту 6-1 розділу 5 «Прикінцеві і перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рішень Костопільської міської ради другої позачергової сесії восьмого скликання від 17 грудня 2020 року №№12-20, за погодженням з постійною комісією з питань бюджету, фінансів, податків, планування соціального-економічного розвитку, підприємництва, комунального майна та приватизації, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг, міжнародного співробітництва міської ради,
міська рада –

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити передавальні акти щодо передачі майна сільських рад, які припиняються в результаті реорганізації шляхом приєднання до Костопільської міської ради (код ЄДРПОУ 04057669), що додаються:
1.1. Великомидської сільської ради;
1.2. Великостидинської сільської ради;
1.3. Гутянської сільської ради;
1.4. Золотолинської сільської ради;
1.5. Маломидської сільської ради;
1.6. Малостидинської сільської ради;
1.7. Підлужненської сільської ради;
1.8. Пісківської сільської ради;
1.9. Яполотської сільської ради.
2. Прийняти основні засоби та товарно-матеріальні цінності, відображені в передавальних актах, у власність Костопільської міської територіальної громади в особі Костопільської міської ради та передати майно на баланс Костопільської міської ради.
3. Відділу бухгалтерського обліку управління «Секретаріат» Костопільської міської ради внести зміни до бухгалтерського обліку в установленому законодавством порядку.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань бюджету, фінансів, податків, планування соціального-економічного розвитку, підприємництва, комунального майна та приватизації, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг, міжнародного співробітництва Костопільської міської ради.

 

Міський голова ЄВГЕНІЙ ДЕНИСЮК

 

Проєкт рішення підготувала начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку І. Разлучна
тел. 2-16-56
Проєкт рішення оприлюднено на офіційному вебсайті Костопільської міської ради (http://kostopil-rada.gov.ua)