Документ від 08.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

08.04.2021 м. Костопіль
 
Про житлову комісію з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Костопільської міської ради

Керуючись ст. ст. 30, 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року №582 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», з метою ведення обліку, визначення осіб, яким будуть надані житлові приміщення з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб,
виконком міської ради ,-

ВИРІШИВ:

1. Утворити житлову комісію з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Костопільської міської ради, у складі згідно з додатком.
2. Затвердити Положення про житлову комісію при виконавчому комітеті міської ради з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам (додаток 1).
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови міської ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова  Є.О. ДЕНИСЮК