Документ від 06.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

06.04.2021 м. Костопіль
 
Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини ******, ****року народження, для її тимчасового виїзду за межі України

Розглянувши висновок від 02 квітня 2021 року про підтвердження місця проживання дитини ******, **** року народження, для її тимчасового виїзду за межі України, заяву матері дитини ****Наталії Валеріївни, документи, передбачені пунктом 721 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, повʼязаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини (Офіційний вісник України, 2008 р., № 76, ст. 2561), та інші документи, зібрані службою у справах дітей міської ради, встановлено, що дитина, зареєстрована за адресою: Рівненська область, місто Костопіль, вулиця Сидорова, 19, квартира 13, проживає разом з заявником за адресою: Рівненська область, місто Костопіль, вулиця Сидорова, 19, квартира 13.
Ураховуючи викладене, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні” частиною другою статті 19, частиною п’ятою статті 157 Сімейного кодексу України, пунктом 721 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866, відповідно до протоколу № 1 від 06 квітня 2021 року засідання комісії з питань захисту прав дитини, беручи до уваги відсутність інформації про наявність рішення суду про визначення місця проживання дитини з іншим із батьків або відкриття провадження у справі щодо визначення місця проживання дитини, виконавчий комітет міської ради


ВИРІШИВ:

1. Затвердити висновок служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини ****, ***** року народження, разом з матір’ю *****Наталією Валеріївною для її тимчасового виїзду за межі України. Громадянка ***Н.В. попереджена про необхідність інформування служби у справах дітей міської ради про повернення дитини в Україну протягом місяця з дня в’їзду в Україну та про відповідальність, передбачену частиною сьомою статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення за умисне порушення встановленого законом обмеження щодо строку перебування дитини за межами України.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Міський голова Євгеній ДЕНИСЮК