Документ від 05.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

05.04.2021 м. Костопіль
 
Про присвоєння поштових адрес «вул. Сільська, 12/1» та «вул. Сільська, 12/2» жилим будівлям та земельним ділянкам що належать на праві приватної власності гр. Шемедюк Л. П. та гр. Семенюк О. П.

Розглянувши заяви гр. Шемедюк Людмили Григорівни та гр. Семенюк Оксани Петрівни, на підставі ст.52, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Присвоїти поштову адресу «вул. Сільська, 12/1» жилій будівлі загальною площею 46,4 кв.м. жилою площею 25,3 кв.м., будівлі сараю, літньої кухні, вбиральні та земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель площею 0,0415га, що належать на праві приватної власності гр. Шемедюк Л. Г.
2. Присвоїти поштову адресу «вул. Сільська, 12/2» жилій будівлі загальною площею 54,0 кв.м. жилою площею 33,0 кв.м., будівлі сараю та земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель площею 0,0271га, що належать на праві приватної власності гр. Семенюк О. П.
3. Зобов’язати гр. Шемедюк Л. Г. та гр. Семенюк О. П. прикріпити аншлаги на свої житлові будинки.

Міський голова  Є. Денисюк