Документ від 02.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

02.04.2021 м. Костопіль
 
Про вчинення правочину щодо нерухомого майна

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 177 Сімейного кодексу України, статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», відповідно до попереднього висновку служби у справах дітей Костопільської міської ради від 01 квітня 2021 року № 03-03/51/21, розглянувши заяви громадян *****Юрія Віталійовича та *****Ірини Олександрівни, подані ними документи, з метою захисту житлових прав дітей, виконком міської ради -

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл *****Ірині Олександрівні прийняти в дар житловий будинок № 7, земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0.1000 га, які розташовані по вулиці Молодіжній у місті Костополі Рівненської області, від *****Юрія Віталійовича, які є його власністю, із збереженням права користування житловим приміщенням за неповнолітніми дітьми *******, ****** року народження, *******, ******року народження, де вони зареєстровані та проживають. Права дітей при цьому порушені не будуть, діти і надалі будуть зареєстровані за вказаною адресою.

2. Попередити *****Ірину Олександрівну та *******Юрія Віталійовича про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дітей.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Міський голова  Є.О.ДЕНИСЮК