Документ № 98 від 12.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
(четверта сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

12.02.2021 м. Костопіль №98
 
Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 25,26, 55 Закону України «Про землеустрій», статтями 16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Постановою КМУ від 17.10.2012р.№1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», статтями 12,35,40, 116,118,120,125,126 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян, витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки, технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, враховуючи рекомендації та погодження постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Продовжити строк дії рішення міської ради №1235 від 31.10.2019р. «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» Кондратюк Ніні Іванівні до 30.05.2021р.

2. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, за рахунок земель житлової та громадської забудови, земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Костопільської міської ради, земель житлової та громадської забудови комунальної власності колишніх Малостидинської, Пісківської, Золотолинської, Великомидської, Великостидинської,Підлужненської сільських рад, згідно з додатком.

3. Передати безоплатно земельні ділянки з комунальної власності у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),для індивідуального садівництва, за рахунок земель житлової та громадської забудови, земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Костопільської міської ради, земель житлової та громадської забудови комунальної власності колишніх Малостидинської, Пісківської, Золотолинської, Великомидської, Великостидинської, Підлужненської сільських рад, згідно з додатком.

4. Громадянам, згідно з додатком, зареєструвати право власності на земельні ділянки в порядку визначену законодавством.

5. Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цих прав.

6. Громадянам, згідно з додатком, виконувати вимоги статті 91 Земельного кодексу України та Правил благоустрою міста Костопіль.

7. Встановити, що дане рішення чинне один рік з дня його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким, що втратило чинність.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля (голова комісії Лещик А.С.).

Міський голова                                                                Денисюк Є.О.Вкладення: