Документ № 94 від 12.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
(четверта сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

12.02.2021 м. Костопіль №94
 
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Костопільське будинкоуправління» Костопільської міської ради для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м.Костопіль по вул. Островського,11

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 25,50 Закону України «Про землеустрій», статтею 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 12, 92, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, розглянувши виготовлений ПП «Костопільземпроект» проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування, беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 05.10.2020р., висновки про погодження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Управління Держгеокадастру у Херсонській області та відділу з питань інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення Костопільської районної державної адміністрації, враховуючи рекомендації та погодження постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити «Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Костопільське будинкоуправління» Костопільської міської ради, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код цільового призначення згідно КПЦПЗ-02.03) в м.Костопіль,вул.Островського,11 Костопільського району».

2. Передати у постійне користування КП«Костопільське будинкоуправління» Костопільської міської ради (ідентифікаційний код юридичної особи 03352231) земельну ділянку з кадастровим номером 5623410100:02:005:1023 площею 0,2385га з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради в м.Костопіль, вул. Островського,11, із врахуванням всіх наявних обмежень, а саме: 0,1047га- охоронна зона навколо інженерних комунікацій, 0,0325га- охоронна зона навколо (вздовж) об’єктів транспорту, 0,0336га- охоронна зона навколо (вздовж) об’єктів зв’язку. Без права забудови в охоронних зонах. Надавати безперешкодний доступ персоналу та механізмам для обслуговування інженерних комунікацій.

3. На протязі двох місяців з дня прийняття рішення юридичній особі посвідчити право постійного користування на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства. Право постійного користування на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права.

4. Зобов’язати комунальне підприємство надавати безоплатний та безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ним території і утримувати її та прилеглу територію в належному стані, дотримуючись санітарних норм та Правил благоустрою міста Костопіль.

5. Встановити, що рішення чинне один рік з дати його прийняття.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля (голова комісії Лещик А.С.).

Міський голова                                                         Денисюк Є.О.