Документ № 93 від 12.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
(четверта сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

12.02.2021 м. Костопіль №93
 
Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Керуючись п. 34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.12,33,35,40,79-1,91,116,118, 121,122,125, 126 Земельного кодексу України, ст. 286 Податкового кодексу України, ст.16,24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Постановою КМУ від 17.10.2012р. №1051«Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», розглянувши заяви громадян, проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів, для ведення особистого селянського господарства,для індивідуального садівництва, виготовлені ПП «Костопільземпроект»,ФОП Мироновою Л.О., ПП«Земельно-кадастрове бюро», ФОП Гусарук О.В., витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки, враховуючи рекомендації та погодження постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля, міська рада–

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Продовжити строк дії рішення міської ради №217 від 21.07.2016р.«Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» учаснику бойових дій гр. Романовичу Д.В. до 01.06.2021р.

2. Продовжити строк дії рішення міської ради №1270 від 29.11.2019р.«Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» гр. Паюку Івану Івановичу до 01.06.2021р.

3. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів, для ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва,за рахунок земель житлової та громадської забудови, земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Костопільської міської ради, земель житлової та громадської забудови, земель сільськогосподарського призначення комунальної власності колишніх Підлужненської, Малостидинської, Яполотської, Золотолинської, Пісківської сільських рад, згідно з додатком.

4. Передати безоплатно з комунальної власності у власність громадян, згідно з додатком, земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),для ведення особистого селянського господарства, за рахунок земель житлової та громадської забудови,земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Костопільської міської ради, земель житлової та громадської забудови, земель сільськогосподарського призначення комунальної власності колишніх Підлужненської, Малостидинської, Яполотської, Золотолинської, Пісківської сільських рад, згідно з додатком.

5. На протязі двох місяців з дня прийняття цього рішення громадянам зареєструвати право власності на земельні ділянки. Право власності на земельні ділянки виникає з моменту державної реєстрації цього права (ст.125 ЗКУ).

6. Зобов’язати землевласників забезпечувати безоплатний та безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ними території і утримувати її та прилеглу територію в належному стані, дотримуючись санітарних норм та Правил благоустрою міста Костопіль.

7. Встановити, що рішення чинне один рік з дати його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким, що втратило чинність.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури,охорони пам’яток,історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля (голова комісії Лещик А.С.).

Міський голова                                                                                Денисюк Є.О.

 Вкладення: