Документ № 92 від 12.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
(четверта сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

12.02.2021 м. Костопіль №92
 
Про включення в списки громадян на отримання земельних ділянок

Керуючись п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» статтями 12,33,35,40,116,118,121 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян про виділення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів, для індивідуального садівництва, для ведення особистого селянського господарства, враховуючи рекомендації та погодження постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Включити в списки громадян на отримання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів, для ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва, у власність, згідно з додатком 1.

2. Включити в списки громадян, учасників АТО, учасників бойових дій на отримання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для ведення особистого селянського господарства, у власність, згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури,охорони пам’яток,історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля (голова комісії Лещик А.С.).

Міський голова                                                            Денисюк Є.О.  

 Вкладення: