Документ № 90 від 12.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
(четверта сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

12.02.2021 м. Костопіль №90
 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Керуючись п.34 ч. 1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.25,26,55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.12,33,40,116,118,120,121,125,126 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», ст. 286 Податкового Кодексу України, розглянувши заяви громадян, беручи до уваги витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, технічні паспорти на житлові будинки, інші правовстановлюючі документи, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів, для ведення особистого селянського господарства, у власність,за рахунок земель житлової та громадської забудови,земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Костопільської міської ради, земель житлової та громадської забудови, земель сільськогосподарського призначення комунальної власності колишніх Підлужненської, Золотолинської, Яполотської сільських рад, згідно з додатком.
2. Громадянам, згідно з додатком 1, у десятиденний термін з дати прийняття рішення звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, для розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
3. Встановити, що дане рішення чинне протягом одного року з дня його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля (голова комісії Лещик А.С.).

Міський голова                                                                      Денисюк Є.О. 

 Вкладення: