Друкувати


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
(четверта сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

12.02.2021 м. Костопіль №89
 
Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статями 25,26,50 Закону України «Про землеустрій», статтями 12,33,35,40,79-1,116,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», Постановою КМУ від 17.10.2012р. №1051«Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», розглянувши заяви громадян з відповідними документами, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянам на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів, для ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва, у власність, за рахунок земель житлової та громадської забудови, земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Костопільської міської ради, земель житлової та громадської забудови, земель сільськогосподарського призначення комунальної власності колишніх Підлужненської, Пісківської сільських рад, згідно з додатком 1.
2. Рекомендувати громадянам, згідно з додатком 1, у десятиденний термін з дня прийняття даного рішення звернутись до суб’єкта господарювання,що є виконавцем робіт із землеустрою відповідно до закону, для розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
3. Проєкти землеустрою, після погодження їх у порядку, встановленому законодавством, подати на сесію Костопільської міської ради для затвердження та передачі земельних ділянок у власність.
4. Встановити, що дане рішення чинне один рік з дня його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким, що втратило чинність.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля (голова комісії Лещик А.С.).

Міський голова                                                            Денисюк Є.О