Документ № 87 від 12.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
(четверта сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

12.02.2021 м. Костопіль №87
 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0060га у постійне користування релігійній організації «Релігійна громада церкви євангельських християн- баптистів м. Костопіль» в м. Костопіль по вул. О.Лятуринської,9 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій

Керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 25, 26 Закону України «Про землеустрій», статтями 12,92,122,123,125,126 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяву релігійної організації про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, беручи до уваги фрагмент викопіювання з плану землекористування м.Костопіль, інші правовстановлюючі документи, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл релігійній організації «Релігійна громада церкви євангельських християн- баптистів м. Костопіль» (ідентифікаційний код юридичної особи 22585277) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0060га у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в м. Костопіль по вул. О.Лятуринської,9, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради.

2. Рекомендувати юридичній особі у десятиденний термін з дати прийняття цього рішення звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

3. Встановити, що дане рішення чинне протягом одного року з дня його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля (голова комісії Лещик А.С.)

Міський голова                                                                   Денисюк Є.О.