Документ № 81 від 12.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
(четверта сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

12.02.2021 м. Костопіль №81
 
Про прийняття земельних ділянок загальною площею 1527,8314 га сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність територіальної громади міста Костопіль в особі Костопільської міської ради Рівненської області

Відповідно до ст.ст.15-1, 117,122 Земельного кодексу України, Указу Президента України від 15.10.2020р.№449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2020р. №1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин»,, наказу Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області від 14.12.2020р.№17-44-ОТГ «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність», акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 14.12.2020, враховуючи рекомендації та погодження постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:


1. Прийняти у комунальну власність територіальної громади м.Костопіль в особі Костопільської міської ради земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1527,8314 гектара, які розташовані на території колишніх Великомидської, Гутянської, Золотолинської, Маломидської, Малостидинської, Підлужненської, Яполотської сільських рад Костопільського району Рівненської області, згідно додатку.

2. Зареєструвати право комунальної власності на передані земельні ділянки у порядку, визначеному діючим законодавством.

3. Незареєстроване право комунальної власності на земельні ділянки у перехідний період не припиняє встановлення обмежень та обтяжень по відношенню до їх цільового використання.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Коваля О.С. та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля (голова комісії Лещик А.С.).

Міський голова                                                                     Денисюк Є.ОВкладення: