Документ № 66 від 12.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
(четверта сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

12.02.2021 м. Костопіль №66
 
Про затвердження Програми «Енергодім Костопіль» на 2021-2023 роки

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про Фонд енергоефективності», з метою стимулювання впровадження комплексних енергозберігаючих заходів в житловому фонді Костопільської міської територіальної громади, за погодженням із постійною комісією з питань бюджету, фінансів, податків, планування соціального-економічного розвитку, підприємництва, комунального майна та приватизації, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг, міжнародного співробітництва міської ради,
міська рада -

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму «Енергодім Костопіль» на 2021-2023 роки (далі - Програма), додається.
2. Управлінню фінансів Костопільської міської ради передбачити кошти на фінансування заходів Програми.
3. Координацію робіт та узагальнення інформації про виконання Програми покласти на відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності виконавчого комітету Костопільської міської ради.
4. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.
5. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань бюджету, фінансів, податків, планування соціального-економічного розвитку, підприємництва, комунального майна та приватизації, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг, міжнародного співробітництва.

Міський голова                                                        Є. ДЕНИСЮК  Вкладення: