Документ № 43 від 11.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

11.02.2021 м. Костопіль №43
 
Про обмеження в'їзду вантажного, великовагового та великогабаритного транспорту до центру міста Костопіль

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 6, 9 Закону України «Про дорожній рух», з метою забезпечення життєдіяльності міста, безпеки руху пішоходів та транспорту на вулицях, уникнення аварійних ситуацій та заторів громадського транспорту під час погіршення погодних умов (випадіння рясних опадів у вигляді снігу, заметіль, ожеледиця, сильний штормовий вітер), виконком міської ради –

В И Р І Ш И В:


1. Заборонити в'їзд та рух вантажного, великовагового та великогабаритного транспорту до центру міста Костопіль в період з 06.00 до 22.00 год. на час несприятливих погодних умов (заметіль, снігові замети, ожеледиця, налипання мокрого снігу, сильний штормовий вітер).
2. Обмеження руху не розповсюджувати на транспортні засоби, які використовуються під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та комунальний транспорт.
3. Костопільському відділенню поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області вжити заходів щодо виконання пункту 1.
4. Головному спеціалісту із зв’язків з громадськістю та міжнародних відносин опублікувати рішення в засобах масової інформації.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови міської ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

Міський голова  Є. ДЕНИСЮК