Документ № 8-р від 29.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29.01.2021 м. Костопіль №8-р
 
Про скликання четвертої сесії Костопільської міської ради восьмого скликання

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Костопільської міської ради VIII скликання:

1. Скликати четверту сесію Костопільської міської ради восьмого скликання з 01 лютого 2021 року. Пленарне засідання четвертої сесії Костопільської міської ради провести 12 лютого 2021 року о 10:00 годині в залі засідань Костопільської міської ради (м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3).
2. На четвертій сесії Костопільської міської ради восьмого скликання розглянути питання згідно додатку.
3. Секретарю ради Дідуху Д. О. повідомити депутатів про дату проведення пленарного засідання четвертої сесії Костопільської міської ради восьмого скликання.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря ради Дідуха Д. О..

 

Секретар ради                                                                                  Д. ДІДУХ

 

 

Додаток
до розпорядження міського голови
№ 8-р від 29 січня 2021 року

 

ПЕРЕЛІК
питань четвертої сесії Костопільської міської ради восьмого скликання

1. Про затвердження порядку денного пленарного засідання четвертої сесії Костопільської міської ради восьмого скликання.
2. Про реорганізацію та утворення комунальних установ та підприємств, визначення відповідних балансоутримувачів комунального майна Костопільської міської ради.
3. Про розгляд депутатського запиту Семенюк Ж. С. та Козака О. Б..
4. Про надання згоди на зняття з балансу комунального підприємства «Управляюча компанія «Костопільське багатогалузеве житлово-комунальне підприємство» Костопільської міської ради житлового багатоквартирного будинку по вул. Д. Галицького, буд. 2 та передачу його в управління ОСББ «Галицьке 2».
5. Про повернення газових мереж Костопільській міській територіальній громаді.
6. Про Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Костопільської міської територіальної громади на залізничному транспорті на 2021 рік.
7. Про Програму соціального захисту окремих категорій населення Костопільської міської територіальної громади на 2021 рік.
8. Про звернення депутатів Костопільської міської ради восьмого скликання до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України та Рівненської обласної державної адміністрації.
9. Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Костопільської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 26.12.2020 №27
10. Про план роботи Костопільської міської ради на перший квартал 2021 року
11. Про встановлення вартості харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста Костопіль на 2021 рік
12. Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг» Костопільської міської ради
13. Про зміну правонаступника, найменування закладу охорони здоров’я та затвердження його установчих документів у новій редакції
14. Про зміну правонаступника, перейменування закладу охорони здоров’я та затвердження його установчих документів у новій редакції.
15. Про перейменування та затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства «Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Костопільської міської ради Рівненського району Рівненської області.
16. Про затвердження Положення про сектор соціального захисту населення виконавчого комітету Костопільської міської ради
17. Про Програму культурно-мистецьких заходів, відзначення державних і національних свят, підтримки особистостей, трудових колективів Костопільської міської ради на 2021 рік
18. Про міську програму підтримки книговидання, сприяння книгорозповсюдженню, збільшення випуску книжкової продукції місцевих авторів у Костопільській міській раді на 2021-2022 роки
19. Про Програму розвитку культури Костопільської міської ради на 2021-2022 роки
20. Про затвердження Програми розвитку освіти Костопільської міської ради на 2021 рік
21. Про Програму розвитку фізичної культури і спорту Костопільської міської ради на 2021 рік
22. Про створення служби у справах дітей Костопільської міської ради
23. Про створення управління «Центру надання адміністративних послуг» Костопільської міської ради.
24. Про Програму надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік
25. Про Програму розвитку туризму Костопільської міської ради на 2021-2022 роки
26. Про затвердження Програми «Енергодім Костопіль» на 2021-2023 роки.
27. Про внесення змін до Програми по благоустрою м. Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП КМР «Костопількомунсервіс» на 2021 рік, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 26.12.2020 № 36.
28. Про затвердження старости села Пісків Костопільської міської територіальної громади.
29. Про Положення помічника-консультанта депутата Костопільської міської ради та опис посвідчення.
30. Про надання згоди на прийняття майна зі спільної власності територіальних громад Рівненської обласної ради у комунальну власність Костопільської міської ради.
31. Про Програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2021 рік.
32. Про Програму Костопільської міської територіальної громади «Діти Рівненщини» на 2021-2023 роки.
33. Про Програму паліативної допомоги жителям Костопільської міської територіальної громади на 2021 -2023 роки.
34. Про Програму фінансової підтримки статутної діяльності Громадської організації «Учасники бойових дій об’єднаних громад Костопільщини» на 2021 рік.
35. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт у Костопільській об’єднаній територіальній громаді на 2021-2022 роки.
36. Про Цільову програму профілактики рецидивної злочинності та правопорушень 2021- 2023 роки на території Костопільської об’єднаної територіальної громади.
37. Про програму забезпечення цілодобового чергування, прибирання та ремонтів, пов’язаних з утриманням адміністративних приміщень та інших об’єктів комунального майна Костопільської міської ради на 2021-2022 роки.
38. Про затвердження Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на території Костопільської міської територіальної громади на 2021 рік.
39. Про прийняття земельних ділянок загальною площею 1527,8314 га сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність територіальної громади міста Костопіль в особі Костопільської міської ради.
40. Про прийняття земельних ділянок загальною площею 150,7236 га сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність територіальної громади міста Костопіль в особі Костопільської міської ради.
41. Про прийняття земельної ділянки загальною площею 16,7250 га сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність територіальної громади міста Костопіль в особі Костопільської міської ради Рівненської області.
42. Про прийняття земельних ділянок загальною площею 9,5393 га сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність територіальної громади міста Костопіль в особі Костопільської міської ради Рівненської області.
43. Про розірвання договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ФОП Ващуком С.В. від 30.12.2010р. та передачу в оренду земельну ділянку ФОП Ващук Н.Г. в м.Костопіль по вул. Гагаріна,13б.
44. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0778га у постійне користування Релігійній організації «Релігійна громада церкви євангельських християн-баптистів м.Костопіль» для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в м. Костопіль по вул. О. Лятуринської, 9.
45. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0029 га в оренду, терміном на 5 (п’ять) років ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м. Костопіль по вул. Богдана Ступки.
46. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
47. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
48. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Костопільській районній державній лікарні ветеринарної медицини в м.Костопіль по вул. Рівненська,99.
49. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) загальною площею 2,36 га із земель колишнього СВК «Вільна Україна» з послідуючою передачею в оренду ФГ «ЕКО БІФ».
50. Про включення в списки громадян на отримання земельних ділянок.
51. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
52. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Костопільське будинкоуправління» Костопільської міської ради для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м.Костопіль по вул.Островського,11.
53. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,2909га у постійне користування ДП «КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ЛІСГОСП» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг та передачу з комунальної власності у державну земельної ділянки площею 1,2909га, яка розташована в м.Костопіль по вул.Пушкіна,5.
54. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Денисюку О. С. в м.Костопіль по вулиці П.Орлика,2.
55. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1229 га у власність шляхом викупу ФОП Полюховичу Ю. В. в м.Костопіль по вул.Сарненська,15е.
56. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього СВК «ЗОРЯ», для передачі в оренду ФГ «ЗАХАР- АГРО» строком на 10 (десять) років земельну ділянку загальною площею 17,8499 га.
58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього СВК «ЗОРЯ» для передачі в оренду ФГ «ЗАХАР- АГРО» строком на 10(десять) років земельну ділянку загальною площею 14,8397 га.
59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього СВК «ВЕРЕС», для передачі в оренду ФГ «ЗАХАР-АГРО» строком на 10(десять) років земельну ділянку загальною площею 7,5960 га.
60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП «ПРАВДА», для передачі в оренду ФГ «ЕКО- БІФ» строком на 10 (десять) років земельну ділянку загальною площею 10,7829 га.
61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) нерозподіленої (невитребуваної) земельної частки (пай), для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП «ІСКРА», для передачі в оренду ФГ «ЕКО- БІФ» строком на 10 (десять) років земельну ділянку площею 1,5032 га.
62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції та передачу з комунальної власності у державну земельну ділянку площею 0,4548 га, яка розташована в м.Костопіль по вул. Коперніка,15.
63. Про передачу безоплатно у власність гр. Сумнику Б.Ю. земельну ділянку площею 0,0026 га для будівництва індивідуальних гаражів в м.Костопіль по вул. Героїв УПА,6 гараж №18.
64. Про передачу безоплатно у власність гр. Бобер С. І. земельну ділянку площею 0,0022 га для будівництва індивідуальних гаражів в м.Костопіль по вул. Студентська, гараж № 11.
65. Про передачу в оренду ФГ «ЕКО-БІФ» земельних часток (паїв), власники яких померли та спадкові права на які не переоформлені.
66. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та гр. Подвисоцьким А.В. на земельну ділянку площею 0,0070 га, яка розташована в м.Костопіль по вул. Д.Галицького,2г.
67. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» на земельну ділянку площею 0,0100 га, яка розташована в м.Костопіль по вул. Солов’яненка,2.
68. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та гр. Качмарською Н. Ф. на земельну ділянку площею 0,0028 га, яка розташована в м. Костопіль по вул. Рівненська,1/1-б.
69. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та гр. Качмарським А. Б. на земельну ділянку площею 0,0080 га, яка розташована в м. Костопіль по вул. Грушевського,27/2А.
70. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Литвин Л. Л. в м.Костопіль по вул. Грушевського,4.
71. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Романович А.М. в м.Костопіль по вул. Дружби,2к.
72. Про включення земельних ділянок в перелік тих, що виставляються на земельні торги.
73. Про передачу на земельних торгах (аукціоні) права оренди земельної ділянки, яка розташована в м.Костопіль по вул.Рівненська,1/41.
74. Про внесення змін у рішення Костопільської міської ради.
75. Про затвердження складу комісії Костопільської міської ради з питань встановлення розмірів орендної плати за використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться у комунальній власності територіальної громади в межах та за межами населеного пункту.
76. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Костопільській міській раді за межами населеного пункту колишньої Пісківської сільської ради.
77. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та гр. Грипіч І.А. на земельну ділянку площею 0,0045 га, яка розташована в м.Костопіль по вул. Фабрична,1б.
78. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ФОП Трофимчук Н.О. на земельну ділянку площею 0,0080 га, яка розташована в м.Костопіль по вулГрушевського,17б.
79. Про передачу безоплатно у власність гр. Бодрай П.М. земельну ділянку площею 0,0777 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Корчів’я по вулиці Колгоспна,18.
80. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0060 га у постійне користування релігійній організації «Релігійна громада церкви євангельських християн- баптистів м. Костопіль» в м. Костопіль по вул. О. Лятуринської, 9 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.
81. Про дострокове розірвання договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ТОВ «Костопільський фанерний завод» від 29.11.2019 на земельну ділянку площею 0,0737 га, яка розташована в м.Костопіль по вул.Степанська,18б.
82. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП «ПРАВДА», для передачі в оренду ТзОВ «Прислуч Агро» строком на 7 (сім) років на земельну ділянку загальною площею 58,4003 га.
83. Про затвердження детальних планів території міста Костопіль.
84. Різне.

Секретар ради                                                                                                  Д. Дідух