Документ № 4-р від 15.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Рівненської області

восьме скликання

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

міського голови

15.01.2021 м. Костопіль №4-р
 
Про заходи щодо протидії загрозам під час ускладнення погодних умов

За результатами інформації зазначеної в протоколі № 2 оперативного засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області та з урахуванням ускладнення погодних умов керівникам комунальних підприємств міста  відповідно до галузевих повноважень:

  1. Забезпечити постійний моніторинг можливого негативного впливу погодних умов на стале функціонування систем життєзабезпечення міста.
  2. Привести в готовність наявну техніку та засоби до роботи в умовах погіршення погодних умов.
  3. Організувати роботу пунктів обігріву (за адресами: м.Костопіль , вул. 1-го Травня 7А - адмінприміщення КП КМР «Костопільське будинкоуправління», вул. Грушевського 4 – адмінприміщення КП «Управляюча компанія «Костопільське БЖКП» КМР) для надання допомоги населенню на період ускладнення погодних умов та значного зниження температури повітря та забезпечити їх функціонування.
  4. Забезпечити оперативне реагування із залученням необхідних сил та засобів для забезпечення проїзду транспорту на підпорядкованих автомобільних дорогах.
  5. Забезпечувати у найкоротші строки профілактичне оброблення дорожнього покриття протиожеледною сумішшю та прибирання снігу спеціальною технікою.
  6. Організувати через місцеві ЗМІ висвітлення інформації щодо місць розміщення та порядку функціонування зазначених пунктів обігріву.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови відповідно до повноважень.

 Міський голова                                                                          Є. Денисюк