Друкувати


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ  

07.12.2020 м. Костопіль №224-р
 
Про скасування земельних торгів (аукціону) по земельній ділянці площею 0,1000га, яка розташована в м.Костопіль по вул. Сидорова,5д

Керуючись статтями 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12,138 Земельного кодексу України, статтею 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до якої, у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється, враховуючи факт, що проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га, яка розташована в м.Костопіль по вул. Сидорова,5д розроблений у 2005 році і не відповідає діючим законодавчим нормам

 1. Скасувати земельні торги (аукціон) по земельній ділянці з кадастровим номером 5623410100:02:005:0244 площею 0,1000га з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розміщена в м.Костопіль по вул. Сидорова,5д.

2. Подати на розгляд чергової сесії міської ради проект рішення про розроблення детального плану території, що обмежується земельною ділянкою за адресою м. Костопіль, вул. Сидорова,5д та прилеглими до неї територіями.

3. Визначити замовником розробки детального плану території міста Костопіль виконавчий комітет Костопільської міської ради.

4. Виконкому Костопільської міської ради визначити в установленому порядку проектну організацію з розробки зазначеного вище детального плану території, забезпечити розробку та підготовку на розгляд сесії вказаного детального плану.

5. Дозволити виконкому міської ради для розроблення детального плану території, крім коштів державного та місцевих бюджетів залучати кошти з інших джерел, не заборонених законом, за умови виконання функцій замовника виконкомом міської ради.

6. Повідомити Рівненську товарну біржу, як виконавця торгів про скасування земельних торгів (аукціону) на земельну ділянку площею 0,1000га. яка розташована в м.Костопіль по вул. Сидорова,5д з кадастровим номером 5623410100:02:005:0244.

7. Інформувати Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області, відділ у Костопільському районі про скасування земельних торгів (аукціону) на зазначену вище земельну ділянку.

8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Коваля О.С.

 

Міський голова                                                                  Денисюк Є.О.