Документ від 18.11.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

(друга сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

                                                                                                                                                                                                                                                      ПРОЄКТ

18.11.2020 м. Костопіль
 
Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради №299 від 12 січня 2012 року «Про ставки єдиного податку для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності»

Відповідно до ч.1 ст. 59 та керуючись п. 24 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 10, 12 Податкового кодексу України, Законом України від 30.03.2020 року №540-ІX«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», за погодженням з постійною комісією з питань бюджету, фінансів та податків міської ради, міська рада –

 

ВИРІШИЛА:

I. Внести до рішення міської ради від №299 від 12 січня 2012 року «Про ставки єдиного податку для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності» такі зміни:

1. Доповнити пункт 1 рішення Костопільської міської ради №299 від 12 січня 2012 року «Про ставки єдиного податку для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності» підпунктом 1.1: наступного змісту:
«1.1. Тимчасово, в зв’язку з проведенням обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на грудень 2020 року встановити наступні ставки єдиного податку з розрахунку на календарний місяць, а саме:
1) для першої групи платників єдиного податку – 3 (три) відсотки від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року,
2) для другої групи платників єдиного податку – 5 (п’ять) відсотків від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.
З січня 2021 року для платників єдиного податку І та ІІ груп застосовуються ставки, встановлені у Додатку №1 до цього рішення.».

ІІ. Дане рішення підлягає обов’язковому опублікуванню на сайті Костопільської міської ради та в друкованих засобах масової інформації.

ІІІ. Контроль за виконанням цього рішення доручити секретарю міської ради Дідуху Д.О.

 

Міський голова                                      Є.О. ДЕНИСЮК