Документ № 1103 від 18.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять восьма сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

18.04.2019 м. Костопіль №1103
 
Про внесення змін до реєстраційних даних комунального підприємства «Костопільводоканал»

Розглянувши лист Комунального підприємства Костопільської міської ради «Костопільводоканал» від 08.04.2019 №174/01-04, керуючись частиною 5 статті 78 Господарського кодексу України, керуючись ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради,
міська рада –

В И Р І Ш И Л А:

1. Привести у відповідність до вимог Господарського кодексу України найменування «Комунальне підприємство «Костопільводоканал»» доповнити словами «Комунальне підприємство Костопільської міської ради «Костопільводоканал»» (далі КП КМР «Костопільводоканал»).
2. Внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для КП КМР «Костопільводоканал» вид діяльності КВЕД-2010 71.20.11. «Послуги з тестування та аналізу складу речовин».
3. Директору КП КМР «Костопільводоканал» (Глухоцькому В.М.) провести всі необхідні дії для реєстрації вказаних змін у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та отримати від державного реєстратора відповідну виписку.
4. Вважати зміненою в усіх відповідних рішеннях Костопільської міської ради та її виконавчого комітету найменування «Комунальне підприємство «Костопільводоканал»» на «Комунальне підприємство Костопільської міської ради «Костопільводоканал»».
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності (голова Безбах Л.В.).

Міський голова                               Є. ДЕНИСЮК