Документ № 904 від 13.10.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Р І Ш Е Н Н Я

13.10.2022 м. Костопіль №904
 
Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради від 24.02.2022 № 651 «Про програму підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву на 2022-2024 роки»

Відповідно до статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статтею 15 Закону України «Про оборону України», Положенням про територіальну оборону України, затвердженим Указом Президента України від 02 вересня 2013 року № 471/2013, Закону України «Про основи національного спротиву» з метою забезпечення виконання завдань і повноважень сил безпеки та сил оборони,

міська рада –

                                                         В И Р І Ш И Л А:

 1. Внести зміни до рішення Костопільської міської ради від 02.2022 № 651 «Про програму підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву на 2022-2024 роки» (далі - Програма), виклавши Програму у новій редакції, що додається.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Костопільської міської ради з питань бюджету, фінансів, податків, планування соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунального майна та приватизації, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг, міжнародного співробітництва, з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, сприяння депутатської діяльності, етики та регламенту, інформаційної політики, соціального захисту, материнства та дитинства і з питань освіти, науки, духовності і культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та туризму.

           В. о. міського голови                                                  Давид ДІДУХ

 

Додаток

до рішення Костопільської міської ради

від 13 жовтня 2022 року № 904

ПРОГРАМА

підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву на 2022 – 2024 роки

 

Паспорт Програми

Ініціатор розроблення програми

в/ч А 7071

Розробник Програми

в/ч А 7071

Головний розпорядник коштів

Костопільська міська рада

Виконавці Програми

Костопільська міська рада, в/ч А 7071

Термін реалізації Програми

2022 - 2024 роки

Перелік джерел фінансування, які беруть участь у виконанні Програми

Міський бюджет, кошти КМ КМР

«Костопількомуненергія», інші джерела не заборонені законодавством

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього.

1044,3 тис. грн.

 

І. Загальні положення

У зв’язку з ускладненням обстановки, зростанням соціальної напруги в Україні, спробами захоплення незаконно створеними збройними формуваннями проросійського спрямування за підтримки військових підрозділів збройних сил Російської Федерації окремих територій, Донецької та Луганської областей, можливою загрозою інших територій України виникла нагальна потреба в створенні окремого батальйону територіальної оборони та його матеріально-технічному забезпеченні для захисту суверенітету і незалежності держави, охорони важливих (стратегічних) об’єктів і території, боротьби з диверсійними та іншими незаконно створеними озброєними формуваннями, а також підтримання безпеки і правопорядку.

З причини недостатнього наповнення та дефіциту державного бюджету виникає потреба у здійсненні додаткового фінансування створеного підрозділу з місцевого бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.

ІІ. Мета Програми

Метою Програми є здійснення заходів щодо матеріально-технічного забезпечення потреб особового складу підрозділу територіальної оборони засобами захисту та зв’язку, предметами речового майна і спорядження для підтримання боєготовності та ефективного виконання завдань щодо суверенітету і незалежності держави, охорони важливих(стратегічних) об’єктів і комунікацій, території і населення громад, боротьби з диверсійними та іншими незаконно створеними озброєними формуваннями.

 

ІІІ. Завдання і заходи Програми

Організація виконання заходів Програми покладається на Костопільську міську раду (для військової частини А 7071).

 1. Проведення поточного ремонту та обладнання місць розташування підрозділу територіальної оборони.
 2. Підготовка навчально-матеріальної бази для проведення практичних занять із особовим складом підрозділу територіальної оборони.
 3. Продовольче забезпечення особового складу підрозділу територіальної оборони під час проведення занять та навчань.
 4. Забезпечення предметами бойового обмундирування та екіпірування (бойовий єдиний комплект), наметами та системами опалення до них, модульними всесезонними спальними системами, комплектами польового індивідуального посуду, засобами індивідуального захисту та предметами гігієни особового складу підрозділу територіальної оборони.
 5. Забезпечення особового складу підрозділу територіальної оборони засобами зв’язку та оргтехнікою під час проведення занять та навчань (ПЕОМ, засоби радіозв’язку, телефонні апарати тощо)
 6. Проведення заняття з особовим складом підрозділу територіальної оборони в системі «Єдиний всеукраїнський стрілецький день».
 7. Облаштування опорних пунктів окремих важливих об'єктів, що підлягають охороні та обороні підрозділом територіальної оборони в умовах особливого періоду, правового режиму воєнного або надзвичайного стану
 8. Організація та проведення з суб'єктами територіальної оборони спільних занять та навчань з питань взаємодії і управління підрозділами територіальної оборони, відпрацювання спільних дій в особливий період з питань охорони та оборони важливих об'єктів і комунікацій.
 9. Підтримання правового режиму воєнного стану, безпеки і правопорядку, ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру
 10. Обладнання спеціальних кімнат для зберігання стрілецької зброї для особового складу підрозділу територіальної оборони.
 11. Виконання заходів Програми дасть змогу провести організовану та якісну підготовку особового складу військової частини А 7071 до виконання завдань за призначенням у районі територіальної оборони, забезпечити особовий склад матеріально-технічними засобами, а також організувати у районі територіальної оборони єдину систему зв'язку.
  1. Очікувані результати

Реалізація Програми дозволить підвищити обороноздатність держави; забезпечити підсилення охорони важливих (стратегічних) об’єктів та комунікацій; ефективно боротися з диверсійними та іншими незаконно створеними озброєними формуваннями; в повному обсязі оснастити формування підрозділу територіальної оборони.

 1. Фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок видатків, що передбачаються в міському бюджеті, а також інших джерел, не заборонених законом.

Фінансове забезпечення заходів із реалізації

Програма підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву на 2022 – 2024 роки

№ з/п

Найменування заходу

Обсяг витрат,

тис, грн.

Джерело фінансу- вання

Розпорядник коштів

2022 рік

2023 рік

2024 рік

1

2

3

4

5

1

Проведення поточного ремонту та обладнання місць розташування підрозділу територіальної оборони.

49,0

10,0

10,0

Міський бюджет

Костопільська міська рада (для в/ч А 7071)

2

Придбання канцелярських товарів

10,0

10,0

10,0

Міський бюджет

Костопільська міська рада (для в/ч А 7071)

3

Придбання, виготовлення бланкової продукції

5,0

5,0

5,0

Міський бюджет

Костопільська міська рада (для в/ч А 7071)

4

Придбання комп’ютерної техніки та оргтехніки; обслуговування комп’ютерної техніки та оргтехніки

30,0

20,0

20,0

Міський бюджет

Костопільська міська рада (для в/ч А 7071)

5

Забезпечення ефективного функціонування підрозділів територіальної оборони (придбання радіостанцій транкінгового зв’язку та ретрансляторних

15,0

10,0

10,0

Міський бюджет

Костопільська міська рада (для в/ч А 7071)

6

Придбання речового майна та спорядження для підготовки особового складу підрозділів

10.0

10,0

10,0

Міський бюджет

Костопільська міська рада (для в/ч А 7071)

7

Придбання обладнання, будівельних матеріалів для обладнання позицій, блок-постів

65,3

10,0

10,0

Міський бюджет

Костопільська міська рада (для в/ч А 7071)

8

Придбання, виготовлення мішеней

5,0

5,0

5,0

Міський бюджет

Костопільська міська рада (для в/ч А 7071)

9

Придбання необхідних товарів та майна для забезпечення проведення навчальних зборів (тренувань), підрозділів

територіальної оборони

15,0

15,0

15,0

Міський бюджет

Костопільська міська рада (для в/ч А 7071)

10

Придбання паливно-мастильних матеріалів, технічних рідин тощо

300,0

-

-

Міський бюджет

Костопільська міська рада (для в/ч А 7071)

11

Придбання інших матеріалів, активів, не передбачених пунктами 1-11, необхідних для ефективного функціонування підрозділів територіальної оборони

200,0

-

-

Міський бюджет

Костопільська міська рада (для в/ч А 7071)

12

Послуги перевезення автомобільним транспортом військовозобов’язаних, призовників, резервістів, військових територіальної оборони Збройних Сил України, членів добровольчих формувань чи інших категорій людей Другого відділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за певним маршрутом та графіком (а також інших послуг, пов’язаних з таким перевезенням)

150,0

-

-

Міський бюджет

Костопільська міська рада (для в/ч А 7071)

Разом:

854,3

95,0

95,0

 

         В. о. міського голови                                                    Давид ДІДУХ