Документ № 902 від 13.10.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Р І Ш Е Н Н Я

13.10.2022 м. Костопіль №902
 
Про поновлення договору оренди землі, укладеного між Костопільською міською радою та ФОП Литвином Владиславом Анатолійовичем

Керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 15, 19, 322, 33 Закону України «Про оренду землі», статтею 654 Цивільного кодексу України, статтями 12, 1261 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», статтею 288 Податкового Кодексу України, беручи до уваги рішення Костопільської міської ради від 17.11.2016 № 298 «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Костопіль», розглянувши заяву ФОП Литвина Владислава Анатолійовича (реєстраційний номер облікової картки платника податків 3513702197) про поновлення договору оренди землі від 11 жовтня 2018 року, право оренди зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 20.11.2018, номер запису про інше речове право: 29015614, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, витяг із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, проєкт додаткової угоди про поновлення договору оренди та за погодженням з постійною комісією Костопільської міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля,

міська рада –

 

                                                         В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Поновити договір оренди землі, укладений між Костопільською міською радою та ФОП Литвином Владиславом Анатолійовичем на земельну ділянку площею 0,0120 га земель житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської територіальної громади для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована в м. Костопіль, вул. 8 Березня, 13/27 строком на 5 (п’ять) років. Кадастровий номер земельної ділянки – 5623410100:02:002:0373.
  2. ФОП Литвину Владиславу Анатолійовичу встановити орендну плату за користування орендованою земельною ділянкою в розмірі 10 (десять) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  3. Попередити орендаря про те, що використання земельної ділянки не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права оренди земельної ділянки (стаття 141 Земельного кодексу України).
  4. Зобов’язати землекористувача виконувати свої обов’язки відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.
  5. Зобов’язати ФОП Литвина Владислава Анатолійовича забезпечувати безоплатний та безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ним території і утримувати її та прилеглу територію в належному стані, дотримуючись санітарних норм та правил благоустрою міста Костопіль.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Костопільської міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля.

           В. о. міського голови                                                      Давид ДІДУХ