Документ № 901 від 13.10.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Р І Ш Е Н Н Я

13.10.2022 м. Костопіль №901
 
Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ФОП Грипіч Я. М.

Керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.15, 19, 32-2, 33 Закону України «Про оренду землі», ст.654 Цивільного кодексу України, ст.12, 126-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», наказом Державного комітету України із земельних ресурсів № 548 від 23.07.2010 «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель», ст.288 Податкового Кодексу України, беручи до уваги рішення Костопільської міської ради № 298 від 17.11.2016 «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Костопіль», розглянувши заяву ФОП Грипіча Ярослава Миколайовича про поновлення договору оренди землі від 25 липня 2012 року, зареєстрованого в Костопільському районному відділі Рівненської філії ДП «центр державного земельного кадастру», номер запису за № 562340004000533 від 05.09.2012, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, проєкт додаткової угоди про поновлення договору оренди землі, та за погодженням з постійною комісією Костопільської міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля,

міська рада -

 

                                                             В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Поновити договір оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ФОП Грипічем Ярославом Миколайовичем на земельну ділянку площею 0,0060 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, в м. Костопіль по вул. В. Стуса, 54/3, категорія земель–землі житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської територіальної громади, строком на 5 (п’ять) років. Кадастровий номер земельної ділянки - 5623410100:02:006:0164.
  2. Встановити орендну плату за користування орендованою земельною ділянкою ФОП Грипічу Я. М. в розмірі 12 (дванадцять) % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. У разі не своєчасного  оформлення та державної реєстрації, в установленому законом порядку додаткової угоди до договору оренди землі, матеріали щодо правомірності використання земельної ділянки будуть направлені у відповідні органи для проведення перевірки та притягнення винних осіб до відповідальності.
  3. Попередити орендаря про те, що використання земельної ділянки не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права оренди земельної ділянки (ст.141 Земельного кодексу України).
  4. Зобов’язати землекористувача виконувати свої обов’язки відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.
  5. Зобов’язати ФОП Грипіча Я. М. забезпечувати безоплатний та безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ними території і утримувати її та прилеглу територію в належному стані, дотримуючись санітарних норм та Правил благоустрою міста Костопіль.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Костопільської міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля.

           В. о. міського голови                                                       Давид ДІДУХ