Документ № 900 від 13.10.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Р І Ш Е Н Н Я

13.10.2022 м. Костопіль №900
 
Про затвердження Внесення змін до детального плану території, що обмежується частиною вулиці Нова (від перехрестя з вул. Руданського до перехрестя з вул. Тиха) та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль

Керуючись ст. ст. 8, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. п. 4.9., 4.12. Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 290 від 16.11.2011, державними будівельними нормами ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», затвердженими Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 107 від 12.03.2012 та Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 та за погодженням з постійною комісією Костопільської міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля,

міська рада –

 

                                                            В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити «Внесення змін до детального плану території, що обмежується частиною вулиці Нова (від перехрестя з вул. Руданського до перехрестя з вул. Тиха) та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль», що розроблений ФОП Назаренко Катерина Юріївна «АрКа».
  2. Враховувати матеріали затвердженого детального плану при наступних розробках містобудівної документації міста.
  3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення в місцевих друкованих засобах масової інформації.
  4. Виконавчому комітету Костопільської міської ради оприлюднити затверджений детальний план території протягом 10 днів з дня набрання чинності даного рішення.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Костопільської міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля.

           В. о. міського голови                                                Давид ДІДУХ