Документ № 899 від 13.10.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Р І Ш Е Н Н Я

13.10.2022 м. Костопіль №899
 
Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0006 га в оренду терміном на 5 (п'ять) років ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії в с. Малий Мидськ Костопільської міської ради Рівненського району Рівненської області

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статями 25, 26, 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 93, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», наказом Державного комітету України із земельних ресурсів № 548 від 23.07.2010 «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель», Постановою КМУ від 17.10.2012 № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», розглянувши заяву ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 05424874), беручи до уваги обґрунтування необхідності будівництва ЩТП та за погодженням з постійною комісією Костопільської міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля,

міська рада –

                                                            В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати дозвіл ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0006 га в оренду терміном на 5 (п'ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, а саме ТП 10\0,4 кВ та опор ПЛ-10 кВ в с. Малий Мидськ Костопільської міської ради Рівненського району Рівненської області за рахунок земель запасу комунальної власності Костопільської міської територіальної громади.
  2. Рекомендувати юридичній особі у десятиденний термін з дня прийняття даного рішення звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою відповідно до закону для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
  3. Проект землеустрою, після погодження його у порядку встановленому законодавством, подати на сесію Костопільської міської ради для затвердження та передачі земельної ділянки в оренду.
  4. Встановити, що це рішення чинне один рік з дня його прийняття. У разі не виконання цього рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Костопільської міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля.

           В. о. міського голови                                                        Давид ДІДУХ