Документ № 898 від 13.10.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Р І Ш Е Н Н Я

13.10.2022 м. Костопіль №898
 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0910га у постійне користування для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку КП «УК «Костопільському БЖКП»» КМР в м. Костопіль по вул. В. Стуса, 50

Керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 25, 26 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 42,92, 122,123, 125, 126 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяву КП «УК «Костопільському БЖКП»» КМР про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку м. Костопіль по вул. вул. В. Стуса, 50 за погодженням з постійною комісією Костопільської міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля,

міська рада –

                                                         В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати дозвіл КП «УК «Костопільському БЖКП»» КМР на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0910га в постійне користування, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Костопіль по вул. В. Стуса, 50 за рахунок земель житлової та громадської забудови Костопільської міської територіальної громади.
  2. Рекомендувати КП «УК «Костопільському БЖКП»» КМР у десятиденний термін з дати прийняття цього рішення звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Костопільської міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля.

           В. о. міського голови                                                   Давид ДІДУХ