Документ № 897 від 13.10.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Р І Ш Е Н Н Я

13.10.2022 м. Костопіль №897
 
Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0086 га в оренду терміном на 5 (п'ять) років ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м. Костопіль Костопільської міської територіальної громади

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статями 25, 26, 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 93, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», наказом Державного комітету України із земельних ресурсів №548 від 23.07.2010 «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель», Постановою КМУ від 17.10.2012 №1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», розглянувши заяву ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 05424874), беручи до уваги обґрунтування необхідності встановлення розвантажувального ЗТП – 387 в м.Костопіль Рівненської області,  що пропонується до відведення в оренду та за погодженням з постійною комісією Костопільської міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля,

міська рада -

                                                       В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати дозвіл ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0086 га в оренду терміном на 5 (п'ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, а саме: ЗТП-387 в м. Костопіль за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської територіальної громади.
  2. Рекомендувати юридичній особі у десятиденний термін з дня прийняття даного рішення звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою відповідно до закону для розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
  3. Проєкт землеустрою, після погодження його у порядку встановленому законодавством, подати на сесію Костопільської міської ради для затвердження та передачі земельної ділянки в оренду.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Костопільської міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля.

           В. о. міського голови                                                    Давид ДІДУХ