Документ № 814 від 09.09.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Р І Ш Е Н Н Я

09.09.2022 м. Костопіль №814
 
Про дозвіл на відключення від мережі централізованого опалення багатоквартирного житлового будинку № 35 по вул. Грушевського в м.Костопіль (ЖБК «Дружба»)

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 830 «Про затвердження Правил надання послуги із постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», враховуючи п.3, 5, 6, 7, 8 частини ІІ Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води» від 26 липня 2019 № 169, рішення Костопільської міської ради від 08 липня 2021 року № 244 «Про створення постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води і затвердження її складу», зі змінами, враховуючи протокол загальних зборів членів житлово-будівельного кооперативу «Дружба» за адресою: м.Костопіль, вул. Грушевського, буд. 35 від 16 серпня 2022 року № 4 та рекомендації постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води (протокол від 01 вересня 2022 року),

міська рада –

                                                                   В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дозволити відключити багатоквартирний житловий будинок № 35 по вул. Грушевського в м.Костопіль (ЖБК «Дружба») від мереж централізованого опалення м. Костопіль.
  2. Роботи по відключенню житлового будинку, який зазначений у пункті 1 цього рішення, від мережі централізованого опалення здійснити по закінченню опалювального сезону 2022-2023 років та скласти відповідний акт.
  3. Житлово-будівельному кооперативу «Дружба» виготовити та отримати технічні умови, а також виконати їх вимоги щодо можливості встановлення індивідуального опалення у квартирах багатоквартирного житлового будинку ЖБК «Дружба» по вул. Грушевського, 35 в м. Костопіль.
  4. Власникам квартир багатоквартирного житлового будинку по вул. Грушевського, 35 в м. Костопіль провести повну оплату за послугу централізованого теплопостачання з комунальним підприємством Костопільської міської ради «Костопількомуненергія».
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

           В. о. міського голови                                                   Давид ДІДУХ