Документ № 809 від 09.09.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Р І Ш Е Н Н Я

09.09.2022 м. Костопіль №809
 
Про затвердження порядку денного пленарного засідання двадцять четвертої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада –

 

                                                            В И Р І Ш И Л А:

 

Затвердити такий порядок денний пленарного засідання двадцять четвертої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання:

 1. Про затвердження порядку денного пленарного засідання двадцять четвертої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання.
 2. Про припинення повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
 3. Про внесення змін до програми підтримки статутної діяльності громадської організації «Спілка батьків дітей та молоді з інвалідністю «Сонячний промінь» на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 12.10.2021 № 447.
 4. Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради від 27 серпня 2021 року № 351 «Про Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та забезпечення організації заходів пожежної, техногенної безпеки на 2021-2025 роки».
 5. Про внесення змін до Програми ремонту та утримання житлового фонду Костопільської міської територіальної громади на 2022 рік затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 24.03.2022 № 694.
 6. Про дозвіл на відключення від мережі централізованого опалення багатоквартирного житлового будинку № 35 по вул. Грушевського в м.Костопіль (ЖБК «Дружба»).
 7. Про перерахунок коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства Костопільської міської ради «Костопількомунсервіс».
 8. Про звернення депутатів Костопільської міської ради восьмого скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності визначення пріоритетів бюджетного фінансування, спрямованих на забезпечення обороноздатності держави та соціального захисту громадян при розгляді проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 р.».
 9. Про звернення депутатів Костопільської міської ради восьмого скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо захисту громадян від енергетичного колапсу.
 10. Про внесення змін до міського бюджету Костопільської міської територіальної громади на 2022 рік.
 11. Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради № 21 від 17 грудня 2020 року «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату та виконавчого комітету Костопільської міської ради» (із змінами).
 12. Різне.

           В. о. міського голови                                               Давид ДІДУХ