Документ № 354-р від 15.08.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ  

15.08.2022 м. Костопіль №354-р
 
Про скликання пленарного засідання двадцять третьої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Костопільської міської ради VIII скликання (зі змінами):

 1. Скликати пленарне засідання двадцять третьої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання з 15 серпня 2022 року. Пленарне засідання двадцять третьої позачергової сесії Костопільської міської ради провести 18 серпня 2022 року о 10:00 годині в залі засідань Костопільської міської ради (м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3).
 2. На пленарному засіданні двадцять третьої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання розглянути питання згідно додатку.
 3. Відділу документообігу та кадрової роботи Костопільської міської ради повідомити депутатів про дату та час проведення пленарного засідання двадцять третьої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання.
 4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

В. о. міського голови                                               Давид ДІДУХ

 

Додаток

до розпорядження міського голови

від 15 серпня 2022 року № 354-р

 

ПЕРЕЛІК

питань пленарного засідання двадцять третьої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання

 

 1. Про затвердження порядку денного пленарного засідання двадцять третьої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання.
 2. Про покладання обов’язків щодо виконання нотаріальних дій.
 3. Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради № 21 від 17 грудня 2020 року «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату та виконавчого комітету Костопільської міської ради» (із змінами).
 4. Про реорганізацію Жалинської гімназії Костопільської міської ради шляхом приєднання до Яполотьського ліцею Костопільської міської ради.
 5. Про затвердження Статуту Великолюбаського ліцею Костопільської міської ради в новій редакції.
 6. Про затвердження Статуту Великомидського ліцею Костопільської міської ради в новій редакції.
 7. Про затвердження Статуту Великостидинської гімназії Костопільської міської ради в новій редакції.
 8. Про затвердження Статуту Гутянського ліцею Костопільської міської ради в новій редакції.
 9. Про затвердження Статуту Золотолинського ліцею Костопільської міської ради в новій редакції.
 10. Про затвердження Статуту Маломидського ліцею Костопільської міської ради в новій редакції.
 11. Про затвердження Статуту Малостидинського ліцею Костопільської міської ради в новій редакції.
 12. Про затвердження Статуту Пеньківської гімназії Костопільської міської ради в новій редакції.
 13. Про затвердження Статуту Яполотьського ліцею Костопільської міської ради в новій редакції.
 14. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою управлінню освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради та передачу в постійне користування комунальному закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості».
 15. Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради № 288 від 8 липня 2021 року «Про припинення права постійного користування земельними ділянками відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації та передачу в постійне користування управлінню освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради земельних ділянок на території Костопільської міської ради».
 16. Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення «Про реорганізацію, ліквідацію та перепрофілювання (зміни типу) закладів загальної середньої освіти Костопільської міської ради.
 17. Про створення відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Костопільської міської ради.
 18. Про затвердження Порядку списання об’єктів права комунальної власності Костопільської міської територіальної громади.
 19. Про включення до Переліку другого типу майна комунальної власності, що належить Костопільській міській територіальній громаді (службово-адміністративне приміщення за адресою: м. Костопіль, вулиця Бурова, 17А/3).
 20. Про надання ПрАТ «ВТ УКРАЇНА» доступу до елементів інфраструктури об’єкта нерухомого майна комунальної власності Костопільської міської територіальної громади.
 21. Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради від 26.12.2020 № 42 «Про надання згоди на прийняття майна зі спільної власності територіальних громад Рівненського району в комунальну власність Костопільської міської ради», зі змінами.
 22. Про внесення змін до міської програми підтримки книговидання, сприяння книгорозповсюдженню, збільшення випуску книжкової продукції місцевих авторів у Костопільській міській раді на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 07.12.2021 № 482.
 23. Про внесення змін до міського бюджету Костопільської міської територіальної громади на 2022 рік.
 24. Різне.

В. о. міського голови                                                Давид ДІДУХ