Документ від 12.08.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

12.08.2022 м. Костопіль
 
Про вчинення правочину щодо нерухомого майна

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 177 Сімейного кодексу України, статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», відповідно до попереднього висновку служби у справах дітей  Костопільської міської ради від 12 серпня 2022 року № 01-21/239/22, розглянувши заяви громадян Снітчука Віктора Петровича, Снітчук Богдани Михайлівни та Снітчук Ганни Степанівни, подані ними документи, з метою захисту житлових прав неповнолітніх дітей, виконком міської ради -

                                                              В И Р І Ш И В:

  1. Надати дозвіл Снітчуку Віктору Петровичу прийняти в дар житловий будинок № 11 з надвірними будівлями та земельну ділянку для обслуговування житлового будинку та господарських споруд площею 0.0431 га (кадастровий номер 5623410100:03:001:0024), які розташовані по провулку Донецькому у місті Костополі Рівненської області, від його матері Снітчук Ганни Степанівни,які є її власністю, із збереженням права користування житловим приміщенням   за     неповнолітніми    ******, ****** року народження, та ******, ****** року народження, де вони зареєстровані. Права дітей при цьому не порушені, неповнолітні і надалі будуть зареєстровані за вказаною адресою.

        

  1. Попередити Снітчука Віктора Петровича та Снітчук Богдану Михайлівну про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дітей.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

           Міський голова                                                              Євгеній ДЕНИСЮК