Документ від 12.08.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

12.08.2022 м. Костопіль
 
Про включення до Переліку другого типу майна комунальної власності, що належить Костопільській міській територіальній громаді (службово-адміністративне приміщення за адресою: м. Костопіль, вулиця Бурова, 17А/3)

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», враховуючи лист Головного управління пенсійного фонду України в Рівненській області від 19.05.2022 №1700-06-6/25839, протокольне доручення 20 позачергової сесії Костопільської міської ради від 30.06.2022 №ПД-03-2022, за погодженням із постійними комісіями міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, енергозбереження, зв’язку та з питань бюджету, фінансів, податків, планування соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунального майна та приватизації, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг, міжнародного співробітництва,

міська рада –

                                                              В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Включити до Переліку другого типу майно комунальної власності, що належить Костопільській міській територіальній громаді, а саме: службово-адміністративне приміщення загальною площею 235,6 кв. м., розташоване за адресою м. Костопіль, вул. Бурова, 17А/3, для розміщення установи, організації, діяльність якої фінансується за рахунок державного або місцевих бюджетів.
  2. Відділу житлово-комунального господарства та комунальної власності виконавчого комітету Костопільської міської ради здійснити процедуру передачі в оренду майна зазначеного у пункті 1 цього рішення у відповідності до вимог чинного законодавства України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови міської ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

           Міський голова                                                           Євгеній ДЕНИСЮК