Документ від 12.08.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

12.08.2022 м. Костопіль
 
Про надання ПрАТ «ВТ УКРАЇНА» доступу до елементів інфраструктури об’єкта нерухомого майна комунальної власності Костопільської міської територіальної громади

Розглянувши лист технічного департаменту Захід ПрАТ «ВТ УКРАЇНА» № 22-05195/2 від 11.07.2022, керуючись ст. ст. 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2018 року № 610 «Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта будівництва», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25 вересня 2018 року № 247 «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта будівництва», за погодженням з постійними комісіями з питань бюджету, фінансів, податків, планування соціального-економічного розвитку, підприємництва, комунального майна та приватизації, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг, міжнародного співробітництва і з питань житлово-комунального господарства, транспорту, енергозбереження, зв’язку міської ради,

міська рада -

                                                               В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати ПрАТ «ВФ УКРАЇНА» (місцезнаходження юридичної особи: 79017, м. Львів, вул. Промислова, 50 / 52) доступ до елементів інфраструктури об’єкта нерухомого майна комунальної власності Костопільської міської територіальної громади, а саме труба котельні, що розташована за адресою: вул. Юрія Жилка, м. Костопіль, Рівненського району, Рівненської області, та перебуває на балансі Комунального підприємства Костопільської міської ради «Костопількомуненергія» (далі – КП КМР «Костопількомуненергія») для розміщення технічних засобів телекомунікацій строком на 2 роки 11 місяців.
  2. Встановити щомісячну плату за доступ до елементів інфраструктури нерухомого майна комунальної власності Костопільської міської територіальної громади, а саме труба котельні, що розташована за адресою: вул. Юрія Жилка, м. Костопіль, Рівненського району, Рівненської області, та перебуває на балансі Комунального підприємства Костопільської міської ради «Костопількомуненергія», в розмірі ________________ гривень.
  3. Балансоутримувачу використовувати отриману плату за доступ до елементів інфраструктури нерухомого майна комунальної власності Костопільської міської територіальної громади, а саме труба котельні, що розташована за адресою: вул. Юрія Жилка, м. Костопіль, Рівненського району, Рівненської області на покращення стану комунального майна (поточні, капітальні ремонти, виготовлення проектно-кошторисної, технічної документації, перереєстрації права власності, виготовлення технічних паспортів тощо).
  4. Доручити директору КП КМР «Костопількомуненергія» – Юрію СТАХНЮКУ, укласти з ПрАТ «ВФ УКРАЇНА» договір з доступу до елементів інфраструктури нерухомого майна комунальної власності Костопільської міської територіальної громади зазначеного в пункті 1 цього рішення згідно з чинним законодавством України.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень, організацію його виконання на директора КП КМР «Костопількомуненергія» Ю. Стахнюка.

           Міський голова                                                             Євгеній ДЕНИСЮК