Документ № 784 від 05.08.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Р І Ш Е Н Н Я

05.08.2022 м. Костопіль №784
 
Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради від 03.03.2022 № 660 «Про Програму створення матеріального резерву Костопільської міської територіальної громади на період введення воєнного стану»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Бюджетного кодексу України та інших чинних нормативно-правових актів з цих питань з метою оперативного прийняття важливих рішень в період введення воєнного стану,

міська рада -

 

                                                             В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести зміни до рішення Костопільської міської ради від 03.03.2022 № 660 «Про Програму створення матеріального резерву Костопільської міської територіальної громади на період введення воєнного стану» (далі - Програма), виклавши Програму у новій редакції, що додається.
  2. Управлінню фінансів Костопільської міської ради забезпечити фінансування заходів Програму створення матеріального резерву Костопільської міської територіальної громади на період введення воєнного стану.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, податків, планування соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунального майна та приватизації, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг, міжнародного співробітництва.

           Міський голова                                                         Євгеній ДЕНИСЮК

 

Додаток

до рішення Костопільської міської ради

від 5 серпня 2022 року № 784

 

 

ПРОГРАМА

створення матеріального резерву Костопільської міської територіальної громади на період введення воєнного стану

І. Загальні положення

Програма розроблена з метою створення матеріального резерву для Костопільської міської територіальної громади та забезпечення обороноздатності.

 

ІІ. Мета та завдання Програми

Основною метою Програми є:

- створення матеріального резерву та виділення коштів на оперативне вирішення завдань, пов’язаних із запровадженням і здійсненням заходів правового режиму воєнного стану.

 

ІІІ. Організаційне забезпечення Програми

Матеріальний резерв створюється Костопільською міською територіальною громадою на виконання заходів та завдань, пов’язаних із запровадженням режиму воєнного стану.

ІV. Фінансове забезпечення.

Фінансування Програми на період воєнного стану здійснюється за рахунок коштів міського бюджету Костопільської міської територіальної громади.

При виділенні коштів на створення матеріального резерву їх розпорядником є Костопільська міська рада.

 

Матеріальний резерв Костопільської міської територіальної громади створений на:

забезпечення пально-мастильними матеріалами, запасними частинами, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, придбання інших предметів і матеріалів тощо необхідних для забезпечення обороноздатності громади – 771,0 тис. грн.;

послуги перевезення автомобільним транспортом військовозобов’язаних, призовників, резервістів, військових територіальної оборони Збройних Сил України, членів добровольчих формувань чи інших категорій людей Другого відділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за певним маршрутом та графіком (а також інших послуг, пов’язаних з таким перевезенням) – 150,0 тис. грн.;

проведення поточних ремонтів бомбосховищ та протирадіаційних укриттів, що знаходяться на території Костопільської міської територіальної громади – 200,0 тис. грн.;

придбання одягу та іншого спорядження для забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та інших складових сил оборони (бронежилети, каски, тепловізори, плитоноски, квадрокоптери, інше військове спорядження та амуніція, а також інше допоміжне обладнання (в тому числі ноутбуки), необхідне для відсічі збройної агресії РФ) – 13 829,0 тис. грн.;

проведення поточного ремонту інженерних мереж та комунікацій приміщень, що знаходяться за адресою: м. Костопіль, вул. Гетьманська, 1а – 700,0 тис. грн.;

заходи з територіальної оборони та підтримки цивільного населення в умовах воєнного стану (придбання шиферу, скла, поліетиленової плівки тощо) – 200,0 тис. грн.

          Міський голова                                                         Євгеній ДЕНИСЮК