Документ № 330-р від 28.07.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ  

28.07.2022 м. Костопіль №330-р
 
Про проведення громадських слухань (шляхом голосування) щодо перейменування вулиць/провулків в м.Костопіль

Відповідно до статті 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та обєктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», рішення виконавчого комітету Костопільської міської ради від 31.05.2022 №110 «Про затвердження Положення про комісію та складу комісії з найменування та перейменування мікрорайонів, вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Костопільської міської територіальної громади :

  1. В період з 1 серпня 2022 року по 1 жовтня 2022 року включно провести громадські слухання (шляхом голосування) по питанню перейменування вулиць/провулків м.Костопіль, перелік вулиць/провулків додається (додаток 1).
  2. Затвердити текст оголошення про проведення громадських слухань (шляхом голосування), (додаток 2).
  3. Затвердити бланк анкети голосування, у вигляді google форми, (додаток 3).
  4. Відділу інформаційно-організаційної діяльності оприлюднити оголошення про проведення громадських слухань (шляхом голосування), google форму на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради та в місцевих засобах масової інформації.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови міської ради відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Міський голова                                                                   Євгеній ДЕНИСЮК