Документ № 766 від 13.07.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

Р І Ш Е Н Н Я

13.07.2022 м. Костопіль №766
 
Про внесення змін до Програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Костопільської міської територіальної громади на 2022 рік, зі змінами, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 24.02.2022 № 645

Відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, за погодженням з постійними комісіями міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, енергозбереження, зв’язку та з питань бюджету, фінансів, податків, планування соціального-економічного розвитку, підприємництва, комунального майна та приватизації, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг, міжнародного співробітництва

міська рада –

                                                            В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести зміни до Програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Костопільської міської територіальної громади на 2022 рік, зі змінами, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 24.02.2022 № 645, виклавши пункт 18 та 32 Заходів виконання Програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Костопільської міської територіальної громади на 2022 рік у наступній редакції:

№ з/п

Найменування статей затрат

Вартість виконання робіт,

тис.грн.

Розмір фінансування заходів Програми з міського бюджету,

тис.грн.

18.

Поповнення статутного капіталу, шляхом внесків до статутного капіталу стратегічно важливих підприємств (Капітальний ремонт аварійної ділянки каналізаційного напірного колектора по вул. Леонтовича в м. Костопіль Рівненської області)

290,0

290,0

32.

Поповнення статутного капіталу, шляхом внесків до статутного капіталу стратегічно важливих підприємств (Будівництво водопровідної мережі по вул. Ярослава Мудрого в м. Костопіль, Рівненської області.

в т.ч.: - плата за виготовлення проектно-кошторисної документації, технічний та авторський нагляд)

1800,0

1800,0

Всього за Програмою:

47881,0

47881,0

  1. Внести зміни до Програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Костопільської міської територіальної громади на 2022 рік, зі змінами, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 24.02.2022 № 645:

- виклавши пункт Паспорту програми «Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього 47881,0».

- виклавши пункти 18, 32, 33 розділу V Механізм реалізації програми у наступній редакції:

«18. Поповнення статутного капіталу, шляхом внесків до статутного капіталу стратегічно важливих підприємств (Капітальний ремонт аварійної ділянки каналізаційного напірного колектора по вул. Леонтовича в м. Костопіль Рівненської області).

  1. Поповнення статутного капіталу, шляхом внесків до статутного капіталу стратегічно важливих підприємств (Будівництво водопровідної мережі по вул. Ярослава Мудрого в м. Костопіль, Рівненської області. в т. ч.: - плата за виготовлення проектно-кошторисної документації, технічний та авторський нагляд).
  2. Поповнення статутного капіталу, шляхом внесків до статутного капіталу стратегічно важливих підприємств (капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. Чорновола в м.Костопіль, Рівненської області. в т. ч.: - плата за витрати на технічний та авторський нагляд).».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови міської ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків (Кузнюка Ю.Б.) постійні комісії Костопільської міської ради з питань бюджету, фінансів, податків, планування соціального-економічного розвитку, підприємництва, комунального майна та приватизації, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг, міжнародного співробітництва і з питань житлово-комунального господарства, транспорту, енергозбереження, зв’язку.

           Міський голова                                                     Євгеній ДЕНИСЮК