Документ № 123 від 29.06.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

29.06.2022 м. Костопіль №123
 
Про розгляд звернення гр. Скоцького В.Ф. щодо розміщення 2 тимчасових споруд торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Колгоспна, 22 в с. Велика Любаша

Розглянувши звернення гр. Скоцького В.Ф. від 03.06.2022 про надання дозволу на розміщення 2 тимчасових споруд торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по                            вул.Колгоспна, 22 в с.Велика Любаша, керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України 21.10.2011 №244 та  статтею 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства розвитку  громад та  територій №284 від 23.11.2020 , враховуючи погодження наглядових служб, виконком міської ради –

                                                                 В И Р І Ш И В:

  1. Визначити можливим розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул.Колгоспна в с.Велика Любаша з кадастровим номером 5623486902:02:002:0014, за умови відповідності намірів їх розташування державним будівельним нормам.
  1. Громадянину Скоцькому В.Ф. звернутись до відділу містобудування, архітектури та землеустрою Костопільської  міської ради щодо визначення відповідності намірів розташування тимчасових споруд містобудівній документації, будівельним нормам та отримання паспорта прив’язки об’єкта.
  1. Громадянину Скоцькому В.Ф. звернутися в Костопільське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області та подати заяву про державну реєстрацію потужності як оператора ринку харчових продуктів (у разі здійснення торгівлі харчовими продуктами).

           Міський голова                                                                      Євгеній ДЕНИСЮК