Документ № 119 від 29.06.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

29.06.2022 м. Костопіль №119
 
Про вчинення правочину щодо нерухомого майна

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 177 Сімейного кодексу України, статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», відповідно до попереднього висновку служби у справах дітей  Костопільської міської ради від 06 червня 2022 року № 01-21/145/22, розглянувши заяви громадян Сурановича Віктора Миколайовича, Суранович Ольги Михайлівни, Суранович Людмили Ананіївни, Потичко Богдани Миколаївни, подані ними документи, з метою захисту житлових прав малолітньої дитини, виконком міської ради -

                                                                     В И Р І Ш И В:

  1. Надати дозвіл Сурановичу Віктору Миколайовичу прийняти в дар 2/3 частки квартири № 101 у житловому будинку № 57 по вулиці В.Стуса у місті Костополі Рівненської області від його матері Суранович Людмили Ананіївни та сестри Потичко Богдани Миколаївни,які є їх власністю, із збереженням права користування житловим приміщенням за  малолітньою *****, ***** року народження. Права дитини при цьому не порушені, малолітня і надалі буде зареєстрована та проживатиме за вказаною адресою.

         

  1. Попередити Сурановича Віктора Миколайовича та Суранович Ольгу Михайлівну про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дитини.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

           Міський голова                                                                      Євгеній ДЕНИСЮК