Документ № 117 від 29.06.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

29.06.2022 м. Костопіль №117
 
Про виплату допомоги на поховання

Відповідно  до  Постанови  Кабінету  Міністрів України № 99 від 31.01.2007р. «Про затвердження  Порядку  надання допомоги  на поховання деяких  категорій осіб виконавцю волевиявлення  померлого, або особі, яка  зобов’язалась, поховати померлого», та рішення Костопільської міської ради № 490 від 07.12.2021р. «Про програму соціального захисту окремих  категорій населення  Костопільської  міської ради територіальної громади  на 2022  рік ».

                  виконком  міської  ради -                                          

                                                                 В И Р І Ш И В:

 

  1.  Виплатити за рахунок коштів  міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. (три тисячі грн.) Крук Наталії Миколаївні, яка  проживає в с.Жалин, вул.***** на  поховання  сестри  Ткач  Катерини  Миколаївни.                                                               

                                                            

  1. Виплатити за рахунок  коштів  міського  бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. (три тисячі грн.) Трофимчук Ларисі Мефодіївні , яка проживає  в  м.Костопіль, вул. *****, на поховання  сестри  Петренчук  Раїси Мефодіївни.                                                                       

   

  1. Виплатити за рахунок  коштів міського  бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. (три тисячі грн.) Снітчуку  Вадиму Олеговичу,  який  проживає в м.Костопіль, вул. *****, на  поховання  батька  Снітчука Олега Володимировича.
  1. Виплатити   за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. (три тисячі грн.) Марчук Тетяні Юріївні, яка проживає в м. Костопіль, вул. *****, на поховання  доньки  Марчук Єліни  Юріївни.

  

  1. Виплатити  за рахунок  коштів  міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. (три тисячі грн.)  Уніч Тетяні Вячеславівні, яка проживає в м. Костопіль, вул. *****, на поховання  сина   Уніча  Назара  Олександровича.

   

          Міський голова                                                               Євгеній  ДЕНИСЮК