Документ № 255-р від 27.06.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ  

27.06.2022 м. Костопіль №255-р
 
Про скликання пленарного засідання двадцятої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Костопільської міської ради VIII скликання:

 1. Скликати пленарне засідання двадцятої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання з 27 червня 2022 року. Пленарне засідання двадцятої позачергової сесії Костопільської міської ради провести 30 червня 2022 року о 10:00 годині в залі засідань Костопільської міської ради (м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3).
 2. На пленарному засіданні двадцятої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання розглянути питання згідно додатку.
 3. Відділу документообігу та кадрової роботи Костопільської міської ради повідомити депутатів про дату та час проведення пленарного засідання двадцятої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання.
 4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

          Міський голова                                                      Євгеній ДЕНИСЮК

Додаток

до розпорядження міського голови

від 27 червня 2022 року № 255-р

 

ПЕРЕЛІК

питань пленарного засідання двадцятої позачергової сесії

Костопільської міської ради восьмого скликання

 

 1. Про затвердження порядку денного пленарного засідання двадцятої позачергової сесії Костопільської міської ради восьмого скликання.
 2. Про внесення змін у рішення Костопільської міської ради від 17 грудня 2020 року № 9 «Про утворення постійних комісій Костопільської міської ради восьмого скликання та затвердження їх персонального складу», зі змінами.
 3. Про утворення комісії з розгляду та вирішення земельних спорів на території Костопільської міської територіальної громади.
 4. Про добровільне формування цивільного захисту Костопільської міської територіальної громади.
 5. Про реорганізацію Центру інтелектуального розвитку «Сузір’я» Костопільської міської ради.
 6. Про реорганізацію окремих закладів дошкільної освіти Костопільської міської ради.
 7. Про визнання таким, що втратило чинність рішення Костопільської міської ради.
 8. Про внесення змін до міського бюджету Костопільської міської територіальної громади на 2022 рік.
 9. Про встановлення туристичного збору.
 10. Про встановлення податку на майно в частині транспортного податку.
 11. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців.
 12. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
 13. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.
 14. Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради від 22 квітня 2021 року № 159 «Про Програму накопичення матеріального резерву Костопільської міської територіальної громади для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки».
 15. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Костопільської міської ради на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 07.12.2021 № 494 та затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Костопільської міської ради на 2022 рік, затвердженого рішенням Костопільської міської ради від 23.12.2021 № 583.
 16. Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Костопільська стоматологічна поліклініка» Костопільської міської ради за 1 квартал 2022 року.
 17. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Костопільська стоматологічна поліклініка» Костопільської міської ради на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 7 грудня 2021 року №493 «Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Костопільська стоматологічна поліклініка» Костопільської міської ради на 2022-2024 роки».
 18. Про затвердження змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Костопільська стоматологічна поліклініка» Костопільської міської ради, затвердженого рішенням Костопільської міської ради від 23 грудня 2021 року № 585 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Костопільська стоматологічна поліклініка» Костопільської міської ради».
 19. Про включення до Переліку першого типу майна комунальної власності, що належить Костопільській міській територіальній громаді.
 20. Про включення до Переліку другого типу майна комунальної власності, що належить Костопільській міській територіальній громаді.
 21. Про деякі питання оренди комунального майна Костопільської міської територіальної громади.
 22. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що є комунальною власністю Костопільської міської територіальної громади.
 23. Про передачу об’єкта комунальної власності (нерухомого майна) Костопільської міської територіальної громади (службово-адміністративне приміщення за адресою: м. Костопіль, вулиця Бурова, 17А/3) у державну власність.
 24. Про надання ПрАТ «Київстар» доступу до елементів інфраструктури об’єкта нерухомого майна комунальної власності Костопільської міської територіальної громади .
 25. Про перерахунок коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства Костопільської міської ради «Костопількомунсервіс».
 26. Про внесення змін до Програми по розвитку автомобільного транспорту у Костопільській міській територіальній громаді на 2020-2024 роки, зі змінами, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 26.12.2020 № 37.
 27. Про внесення змін до Програми розвитку теплового господарства Костопільської міської територіальної громади на 2022 рік, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 24.02.2022 № 647.
 28. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Костопільської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 07.12.2021 № 490.
 29. Різне.

           Міський голова                                               Євгеній ДЕНИСЮК